Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

HAKKIMDA

Kiremithanem08:24 2 yorum


O bir zamanlar herkesten gizlediğim ismim Esra, cismimi de biliyorsunuz zaten :)

Pertevniyal Anadolu Lisesi ve İstanbul İşletme Mezunuyum. Yedi senedir devam ettirdiğim dış ticaret kariyerime anne olmam sebebiyle ara verdim ve hatta bloğumla da arama bir sene boyunca mesafe girmişti. Şimdi ikisine de kaldığım yerden devam ediyorum.

Emilianata.com'u oluştururken hiç böyle olacağını tahmin etmemiştim. Tek istediğim eğlence amaçlı yazdığım öykülerimi senelerdir lokmamı paylaştığım, canım ciğerim dediğim, her anımda yanımda olan iki arkadaşımla daha hızlı olması için, online olarak paylaşmaktı. Hayatım sürekli değişim içinde, isteyen kader desin, isteyen hayat desin hiç farkına varmadan bütün bunlar oldu ve ben bir zamanlar dediğim gibi bu olanları hep hayretle seyrettim. 

Ben değiştikçe bloğum da değişti ve bir baktım ki ben artık tesettür modasına dair yazılar yazıyorum. Bu durumdan çok memnunum ve Allah'ın izin verdiği sürece devam etme gibi bir niyetim var. Yazmayı seviyorum, fotoğraf çekmeyi seviyorum, modayı seviyorum. Bu üçü birleşince bu blog oluşmuş oldu ve bloğumu çok seviyorum!


Sadece okuduğum kitapları paylaştığım Emilianata'nın Kitaplığı  ve annelik maceralarımı genelde çok dolu olduğum zamanlar paylaştığım bir nevi günlük diyebileceğim Anne, ben anne oldum ise benim bebeklerim.

Bugünlere sizlerin desteğiyle, güzel yorumlarınız, mesajlarınızla geldim, çok daha fazlası için yine sizlerle beraber ilerlemek istiyorum. Bu yüzden takipte kalın!

Bu arada Emilianata olarak bir linkedin profili oluşturdum merak edenler buradan inceleyebilirler.
 

2 yorum:

  1. seni tanımak zevk oldu bugün takipleşelim sevgili esra:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. çok teşekkür ederim, benim için de zevk :)

      Sil