Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

27 Mart 2019 Çarşamba

Online Tesettür Giyim Alışverişlerimizde Büyük Kolaylık -Setret


Tesettur Giyim Kiyafetlerinizi Nasil Alıyorsunuz?

Ben çoğunlukla online alıyorum.
Kısa bir süre öncesine kadar tesettür kıyafet bulmak noktasında zorlanıyorduk. Ya da ben öyleydim :) Kısıtlı sayıda mağaza arasında istediğim modelleri bulmak zor oluyordu.
Neyse ki artık, kıyafet bulmak noktasında eskisi kadar zorlanmıyoruz. Hem mağaza sayıları arttı hem de lokasyon farketmeksizin her yerden ulaşılabilen siteler arttı. Durum böyle olunca da artık bütün modeller bize bir tık kadar yakın. Beğendiğimizi alabiliyoruz.
Seçenekler çoğalınca ise beğendiğimiz modeli bulmak için site site dolaşma devri başladı :)

Biliyor Musunuz? Türkiye'de 150'nin Üzerinde Tesettür Giyim Sitesi Var

Evet yanlış duymadınız!
İrili ufaklı çok site var. Bunlardan bir çoğunun ismini duymamışızdır belki. Meşhur olanlarını biliyoruzdur. Bazılarını yazmak istiyorum.

*  Modanisa
* Sefamerve
* Modaselvim
* Modamerve
* Etesettur
* Fulyan
* Tofisa
* Tesetturisland
* Allday
* Trendyol(tesettur kismi da acildi)
* Nurtuba
* Suhneva
* Pazarium
* Modamiz
* Setrms
* Modasena
* Alvinaonline
* Alyadua
* Armine
* Nihan
* Burcutesettur
* Tesetturdunyasi
* Lamelif
* Trendtesettur
* Eylultesettur
* Entesettur.....


Şimdi Size Farklı Bir Siteden Bahsedeceğim – Setret


Bir ürün alırken, seçeneklerin hepsini veya daha çok model görmek belki tam içimize sinecek kıyafeti bulma noktasında bize yardımcı olabilir.
Bu kadar çok site varken de ayrı ayrı gezmek çok fazla zaman kaybı ve akıl karışıklığına sebep olur. O şık siyah abiye hangisindeydi ya...? :)
Setret, tesettür giyim sitelerini bir arada toplamak ve alışveriş yaparken hayatımızı bir nebze kolaylaştırmak için yola çıkmış.
Mesela bir örnek yapalım. Önünüzde bir düğün var ve güzel bir abiye almak istiyorsunuz. Hemen setret’e girin:

1- Anasayfada hemen arama çubuğu var, oraya “abiye” yazın.2-  Aramayı yaptığınızda artık ürünleri toplayabildikleri sitelerden tüm abiyeler önünüzde3-       İstediğiniz renk, model, marka veya mağazayı da hemen filtreleme yerinden yapabilirsiniz. Ben sadece armine markalı abiyeleri görmek istersem hemen markalar kısmından seçebiliyorum.


 İşte bu kadar basit.

Sitenin geliştiricileri ile görüştüğümde size bir not iletmemi rica ettiler:

"Tüm siteleri teknik olarak dolaşarak, güzel ve anlamlı kategorilendirmek gerçekten zor. Yani işimiz zor. Ama biz tesettürlü hanımların alışverişlerini kolaylaştırma noktasında kararlıyız. Zamanla setret'te gördüğünüz siteler artacak. Alışverişinizi kolaylaştırma ile kalmak istemiyoruz. Aynı zamanda setret'e özel indirim kuponları ile alışverişinizi daha uygun fiyattan yapmanızı sağlamak istiyoruz. Yani alışveriş yapmadan önceki uğrak yeriniz olmak istiyoruz."

Bir de sizden ricaları var:

" Siteyi sizler için hazırladık, sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Bu yüzden sizden gelecek geri bildirimler bizim için çok önemli. Hatalarımızı, geliştirilebilecek noktaları, şu da olsa olmaz mı? dediğiniz fikirleri ya da şu siteyi eklemede öncelik verebilir misiniz? ve aklınıza ne gelirse bize bildirmenizi istiyoruz. Bu projeyi beraber geliştirelim!"

Bu mail adresinden kendileriyle iletişime geçebilirsiniz: info@setret.com

Ben bu siteyi beğendim ve geliştikçe çok güzel işler yapabileceklerine inanıyorum.

Sevgilerimle
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder