Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

15 Eylül 2018 Cumartesi

Dolap, benim dolabım

Burada hiç dile getirdim mi bilmiyorum fakat uzun bir süre önce, artık kıyafetlerle olan ilişkimin böyle olmamasına karar verdim ve dolabımda ciddi bir detoksa gittim. Detoks diyordum ama daha fazlasıydı, gerçekten bu kadar çantaya, şala, ayakkabıya gerek var mı dedim. Bir ara, giyiniyorum işte diyordum. İhtiyaç oluyor, lazım oluyor... Şimdilerde ise bir yazı üç çantayla rahat rahat geçirebiliyorum, kışı da aynı şekilde... O kadar şala da gerek yokmuş galiba noktasındayım. Alışveriş alışkanlıklarımı değiştirdim sözün özü. Dolabı da hafiflettim fakat bilenler bilir, çantalarıma, kolyelerime, aksesuarlarıma çok düşkün bir insanımdır, onlardan öyle kolay kolay kopamadım.
Bu yaz tekrar tekrar denedim ki, fazla tüketiyorum ve hatta zaman zaman tüketemiyorum, bunu bir kez daha gördüm. Son bir senedir kullanmadığım o çantayı neden dolabımda tutuyorum mesela ve aynı şekilde yeni bir çantaya içim gidiyor, alıyorum ve yine kullanmadığım ve sıkıldığım ve kimseye de vermeye kıyamadığım o çantaya bakıyorum, böyle bir kısır döngüye gerek yok. En sonunda dolap uygulamasını telefonuma yükledim ve bazı eşyalarımla da bu şekilde ayrılmanın uygun olacağını düşündüm.


Şimdilik birkaç çanta ve kolye yükledim, sanırım zamanla daha çok ürün de yüklerim. İlgilenen olursa linkini şuraya ekliyorum: https://dolap.com/profil/emilianata

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder