Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

1 Temmuz 2018 Pazar

Yumuşacık Düşler İçin Rengarenk Pikeler
Yaz mevsimi bütün sıcaklığı ile yaklaşırken kışın sizi baştan başa saran yorganlar dolaplardaki yerlerini almaya hazırlanıyor. Yorganların yerini ise renk renk, desen desen pikeler alıyor. Yataş Bedding'in her tarz ve ihtiyaca hitap eden benzersiz ürünleri ile serin ve yumuşacık yaz geceleri sizleri bekliyor. Her biri özel olarak tasarlanmış bu ürünler, işlevsel olduğu kadar estetik özellikleri ile de dikkat çekiyor. Bahar ya da yaz aylarında hep yanınızda olacak pike modellerini Yataş Bedding koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

Yüzde Yüz Pamuk Dokuma Pike Modelleri ile Sağlıklı UykularPike, geceleri olduğu gibi gün içerisinde yapılacak şekerlemelerin, bahçe ve piknik uykularının kurtarıcısı olarak her evin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Pikelerin, kullanıldıkları alan ve mevsimler itibariyle dokuları, üretim şekilleri ve yapıldıkları malzemeler büyük önem taşıyor. Özellikle naylon içerikli dokuma ve örme pikeler, yeteri kadar verimi sağlayamadığından pamuk ağırlıklı bir ürün tercih etmek kullanım açısından büyük kolaylık sağlıyor. Aksi takdirde hem ürünün temizliği ve bakımında zorluk yaşanabiliyor hem de insan sağlığı açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle ürünün uygun malzemeden üretilmesi göz ardı edilmemesi gereken bir mesele olarak karşınıza çıkıyor.  Yataş Bedding'in birbirinden güzel pike çeşitleri, doğal pamuktan üretilerek kullanıcılara sunuluyor. Bu şekilde hem kaliteli hem de kullanışlı bir ev tekstili ürününe ulaşmak çok daha mümkün hale geliyor. Ürünlerin dokuma kalitesinin yanı sıra yatak odası dekorasyonunuza renk katacak desenler ve tasarımlar da sizler için koleksiyonda yerini alıyor.


Renkli ve Cıvıl Cıvıl Pike SeçenekleriYatak odası dekorasyonunuza yaz havasını getirmek Yataş Bedding'in yatak örtüsü ve pike takımı modelleri ile oldukça egzotik ve renkli hale geliyor. Sezonun en moda renkleri; su yeşili, pudra ve bebek mavisinin yanı sıra daha pastel veya vurucu renklerde ürünlere de yer verilen koleksiyon, bütün tarz ve zevklere hitap ediyor. Renkli tasarımlarda sıra dışı ve geleneksel desenler yer alıyor. Örme, renkli takımların yanı sıra jakar dokuma, şal desenli seçenekler, romantik havasıyla ortamı anında yumuşatacak pamuk dokuma ürünler de farklı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Bu geniş yelpaze sayesinde dilerseniz vintage dilerseniz minimalist dilerseniz klasik bir dekorasyon yaratabilir, özgün ve estetik parçalar ile yatak odanızı güzelleştirebilirsiniz. Çarşaf ve yastık ile birlikte kullandığınız pikenizi yatak örtüsü olarak da kullanarak çok daha işlevsel bir hale getirebilirsiniz.

Bahar ve Yaz Günlerinde Daima Yanınızda Olacak TasarımlarPikeler yatak odasının dışında kalan alanlarda da kullanım için oldukça pratik ve işlevsel bir alan sunuyor. Örneğin televizyon karşısında film izlerken, serin yaz akşamlarında balkonda keyif yaparken bu ürünler vazgeçilmez hale geliyor. Aynı zamanda rengi ve deseni ile içinizi ısıtacak bir pikeyi koltuğun üzerinde sergilemek de sıkıcı iç mekanlara hareket getiriyor ve dekorasyonunuza sıra dışı bir görünüm eklemenize yardımcı oluyor.

Yataş Bedding'in eşine başka hiçbir yerde rastlayamayacağınız tasarımları ile yalnızca yatak odaları değil evin bütün alanları canlanıyor, renkleniyor. Kolay temizlenebilen dokuları ile gittiğiniz yere yanınızda götürmek isteyeceğiniz bu ürünler ile hem gün içindeki uykularınızda hem de deliksiz, uzun gece uykularınızda yumuşak, serin ve rahat anlar sizi bekliyor.

Siz de Yataş Bedding'in renkli ev tekstil ürünleri arasından size ve evinize en yakışacak parçayı kolayca bulabilirsiniz. Odanıza renk katacak, birbirinden güzel desen ve renklerde pike çeşitlerini bir arada bulmak için size en yakın Yataş Bedding mağazasını ziyaret edebilir, ürünleri yakından inceleyebilirsiniz.


Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder