Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

20 Temmuz 2018 Cuma

Evinizdeki Konforu Köşe Takımı İle YakalayınEvimizdeki dinlenme alanları sıcacık bir yuvanın olmazsa olmazı. Bu alanlardan en önemlisi de salonlar... Üzerinde rahatça uzanmak istediğiniz aynı zamanda evinizin dekorasyonu ile uyum sağlayarak size farklı işlevler de sunan fonksiyonel takımlara sahip olmak elinizde. Yataş Grup bünyesinde yer alan Enza Home ile hem kendinize sıcak bir yuva yaratabilir hem de evinize modern bir dokunuşta bulunabilirsiniz. İşte bu yüzden köşe takımı önerilerimizi sizin için bir araya getirdik:

Küçük Evleri Genişletmenin En Kolay Yolu: Köşe Takımı
Günümüzde giderek küçük metrekarelere hapsolan odalar için çok amaçlı köşe koltuk takımı tercih etmek önemli hale geliyor. Bu noktada imdadımıza köşe koltuk takımı modelleri yetişiyor. Köşe koltuk takımı ile aynı anda iki koltuğun işlevini elde ederek hem yerden tasarruf edip hem de şık bir dekorasyon elde edebilirsiniz. İşten döndükten sonra Rosa Köşe Takımı üzerinde oturarak ferah bir odada yorgunluk kahvenizi içtiğinizi hayal edin... Rosa Köşe Takımı'nın modern ve fonksiyonel tasarımı ile birlikte evinizdeki konforun yalın köşesini yaratabilirsiniz. Soft renkli kumaş uygulamaları ile odanızı geniş gösterebilir, zengin kırlent uygulamaları ile de renklendirebilirsiniz.


Köşe Koltuk Sadece Küçük Evler İçin Mi İdeal?
Köşe takımı şıklığından faydalanmak için illa ki küçük bir evinizin olmasına gerek yok. Eviniz geniş olsa dahi salonunuzda daha fazla boş alan yaratma isteğinde olabilirsiniz. Bu yüzden köşe koltuklar günümüzün dekorasyon trendlerini yakalayarak koltuk alışverişi yapanların vazgeçilmezi oluyor. Enza Home'da birçok çeşidini bulabileceğiniz takımlar içerisinde geniş bir kullanım alanınız varsa Norte Köşe Takımı'nı tercih edebilirsiniz. Toprak renklerinin sıcacık enerjisini evinize aktaran bu takım, birbirinden farklı ve bağımsız kullanılabilen modüllere sahip. Bir yapboz gibi kullanabileceğiniz bu takımda canınız her istediğinde evinizde küçük modül değişiklikleri ile farklı bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Konfor ve estetiğin bir arada olduğu bu modelde dokuz farklı ölçüde modül ile çoklu kombinasyonlar yaratabilirsiniz. Ahşap ayaklarında renk seçeneklerine sahip olan bu köşe takımı aynı zamanda özel tasarım berjer imkanı da sunuyor.

Bırakın Dağınık Kalmasın!
Yaşadığımız ev içerisinde ister istemez sahip olduğumuz her eşyayı aktif olarak kullanamıyoruz. Bu yüzden de o eşyaları düzenli olarak saklayabileceğimiz alanlara ihtiyaç duyuyoruz. Ancak bu durum sakladığımız eşyaları bir daha kullanmayacağımız anlamına gelmiyor. Saklama alanına kaldırdığımız herhangi bir eşyaya her an ihtiyaç duyabiliyoruz. Bu yüzden hem pratik, hem de hemen ulaşılabilecek, geniş saklama alanları önem kazanıyor. Bu açıdan Ayda Köşe Takımı tam da aradığınız şey olabilir. Bu model, sandıklı fonksiyonu ve gizlenmiş komidin özelliği ile diğer modellerden farklılaşıyor. Rahat kullanımı ile yer kazanılmasını sağlayan sandık fonksiyonu, eşyalarınızı dilediğiniz zaman depolamanıza dilediğiniz zaman da onlara kolayca erişmenize imkan tanıyor.


Misafir Ağırlamak İçin: Yataklı Köşe Takımı
Evinizin bütün odaları doluysa ve misafir ağırlamak için alternatif bir odanız kalmamışsa Enza Home Yataklı Köşe Takımları yardımınıza koşacak. Hem misafirlerinizi rahat bir şekilde ağırlamanızı sağlayıp hem de evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak Martha Köşe Takımı ile odanızda ferahlık hissini yaşayabilirsiniz. Martha Köşe Takımı, odanızın en sıcak köşesi haline gelecek ve modernliğin tüm renklerini odanıza yansıtırken aynı zamanda sahip olduğu yüksek ayak yapısı ile yer temizliği sırasında da size rahatlık sağlar. Kolayca yatak olabilen bu takım ile misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabilirsiniz. Yataklı köşe takımı almak için misafirlerinizi düşünmek yerine kendinize de öncelik verebilirsiniz. Sevdiğiniz diziyi televizyon karşısında genişçe uzanarak izleme imkanını koltuğunuzu yatağa çevirerek kendinize tanıyın.
Yataş Grup güvencesi ile Enza Home'un sizler için sunduğu birçok farklı köşe takımı seçenekleri farklı boyuttaki odalarınız için modern ve şık dekorasyon alternatifleri sunuyor. Evinizin bir köşesinde huzuru ve ferahlığı yaşamak istiyorsanız Enza Home'a mutlaka uğrayın.


Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme