Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

29 Temmuz 2017 Cumartesi

Tosave.com

Herkese merhaba,

Ürün deneyimi yazılarıma uzun bir ara vermiştim ama bugün bana oldukça uzaklardan gelen bir paket ile yorumlarımı paylaşmak istedim. 

Tosave.com yetkilileri bir süre önce benimle irtibata geçti ve sevebileceğim ürünleri gönderdi. 

Bir dolmakalem, bir moka pot, bir çanta ve bir saat.Paketlemede olan özensizlikten dolayı saatin camı kırıldı fakat bu çözülmeyecek bir konu değil. Umarım ileride daha dikkatli davranırlar bu konuda. 

Dolmakalemle başlayalım, yeni koleksiyon objem dolmakalem, detaylı bir  yazı yazmak istiyorum hatta bununla ilgili, vintage dolmakalemlerden de toplamaya çalıştıklarım var ama yine de hızlı ilerlemek istemiyorum. Bu dolmakalemi de daha önce görmüştüm, şimdi deneme fırsatı da buldum. 

Uzun ve ağır bir dolmakalem, o yüzden yeni başlayanlar için önermiyorum ama zaten bir süredir dolmakalem kullanıp da ağır kalemlerden hoşlananlar varsa, kalemliklerinde yer açabilirler. Konvertör ile gönderiliyor böylece mürekkebi kolayca çekebiliyorsunuz. Ucu ise Medium (M) uçtan Broad (B) uca dönük. Ben daha çok M ve F kullandığım için pek alışmadım ama yazımında, mürekkep akışında bir sorun yok. 

Çantam tam istediğim bir boymuş aslında, ben yazılarımı tablet ve klavye kullanarak yazıyorum genelde. Bunun için de kullanışlı bir kılıfım var ve o kılıfı, cüzdanımı, defterimi hatta o ara okuduğum kitabım inceyse onu da içine atıp çıkabiliyorum. Çok geniş değil ama tüm bunları rahatlıkla alıyor. Ayrıca üstten, çantanın gözünü açmadan istediklerine erişebiliyorsun, bu yaz için güzel bir özellikken kış için kullanımı zorlaştıran bir uygulama. 

Instagramdan takip edenler bilir, çok kahve tüketiyorum, bazen tepki de alıyorum ama umrumda değil. Genel olarak uykuyla sorunlarım var ya istediğim kadar uyuyamıyorum ya da genel olarak yorgun ve uykusuzum. Zaten bir kahve zevkim var ondan da mahrum olamam değil mi :) Moka pot ise -bu boyu- tek kişilik kahve yapmak için uygun. 

Saatin dizaynı hoşuma gitti fakat camını tamir ettirmem lazım. Kayışların kalitesi hakkında bir şey diyemiyorum bu yüzden.

Yurtdışından siparişlerde en çok sıkıntı yaşadığım konu gönderi süresiydi benim. Yanılmıyorsa yirmi gün gibi bir sürede geldi. Bence oldukça iyi bir süre. Tosave'in ürün çeşitleri çok geniş, kısaca ne ararsan var bir site. Aradığınız ürünleri mutlaka bulacağınızı düşünüyorum. 


Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder