Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

14 Haziran 2017 Çarşamba

Ne yapıyorum, Ne Okuyorum?

Buralarda aktif olmamamın sebepleri var ama beni blog yazmaktan alıkoyan bu çok sevdiğim uğraşlarımdan hiç bahsetmediğimi fark ettim. Bugün bir tanesini sizinle paylaşmak istiyorum.

Bilenler bilir, doymak bilmeyen iştahlı bir okurum, fakat çocuklu hayat derken okumalarım bayağı sekteye uğramıştı, aksamıştı. Fakat hayat denilen şey hiçbir zaman düzene girmese de insan istekleri doğrultusunda uğraşmalı, biraz çaba harcamalı. Ben de ilk başta hafif kitaplar diye tabir ettiğim kitaplarla başlayarak ritmimi bulduğuma inanıyorum. 

İnsan okudukça daha çok yazmak istiyor. En azından ben böyleyim. İşte o anda karşıma NeOkuyorum.org çıktı. Ben de bir yazımla başvurdum ve ne mutlu ki yazım kabul gördü. Son bir senedir Ne Okuyorum için kitap değerlendirme, eleştiri ve tanıtım yazıları hazırlıyorum. Hani bir ara bahsettiğim letmetalkaboutbooks bloğumla da bu yüzden pek ilgilenmedim ama belki onda da farklı yerlerde yayınlanan kitap yazılarımı toparlarım diye düşünüyorum. O konuda kafam biraz karışık:) 

Eğer yazılarımı okumak isterseniz, tüm yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz. Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder