Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

27 Mart 2017 Pazartesi

Gözlük Seçimi

Gözlük satın almak zor iş. Mağaza mağaza dolaşmak, bir sürü gözlüğü takıp çıkartmak, model ve fiyat açısından en uygununu bulmak… Kısacası gözlük, hem sağlık açısından hem de tamamlayıcı aksesuar olarak iyi araştırılıp seçilmesi gereken bir eşya.

Benim içinse gözlük seçimi, çok vakit ayırmak gerektiği için hep ertelediğim, gözümde büyüttükçe büyüttüğüm bir uğraş. Geçenlerde arkadaşıma dert yanarken bana internetten www.atasunoptik.com.tr adresini ziyaret etmemi önerdi. Olur, mu öyle şey dedim, yakından görmeden, denemeden gözlük alınır mı hiç? Arkadaşım ise gülerek bir incelememin faydalı olacağını söyledi, hatta  “Sonra bana dua edeceksin, öyle hoşuna gidecek ki başka yerlere gitmene, dolaşmana, yorulmana gerek kalmayacak, bu konfordan vazgeçmeyeceksin” bile dedi. Bir incelemekten zarar gelmez düşüncesiyle siteye yöneldim.

Sitenin giriş sayfasında, markalar, kadın, erkek, çocuk, outlet kategorilerini görüyorsunuz. Kategorilerden istediğinizi seçip ürünleri inceliyorsunuz. Outlet bölümünde kaliteli güneş gözlüklerini en uygun fiyata bulabiliyorsunuz. Gerçekten düzenli ve profesyonelce hazırlanmış bir site. Sağ alt köşede gözüme çarpan yazı beni bir kez daha şaşırttı. “Canlı Destek!” Meğer 10:00 ile 22:00 saatleri arasında canlı destek hizmeti de veriliyormuş. Sitede her sorunuza cevap bulabiliyorsunuz. Renk, gözlük camı, cam özelliği, marka-fiyat aralığı gibi her türlü gözlük bilgisini görüp incelemek mümkün. Üstelik hem satın alımlarda hem iadelerde kargo ücretsiz. Kimi ürün %25, kimi %50 ya da %70 indirim seçenekleriyle ve Atasun Optik avantajlarıyla satışa sunulmuş. Neymiş bu avantajlar diye baktım:

- 14 günde iade,
- 30 günde değişim,
- Tüm mağazalarda değişim yapabilme,
- İki yıl garanti,
- Orijinal markalar,
- Ömür boyu ücretsiz bakım.

Hakkını vermek lazım, arkadaşım haklıymış!

Gözlükleri denemek için tıkladığınızda, gözlüğü 360 derece açıyla görebiliyorsunuz ve her türlü bilgiyi öğreniyorsunuz. Sonunda bir “Guess” modeline karar verdim. Hem %50 indirimle hem de peşin fiyatına 9 taksitle sipariş ettim. Şimdi gelmesini bekliyorum. İçim rahat, istersem iade veya değişim olanağım da var. Bu güven duygusuyla karar vermek de satın almak da çok kolaymış. Üstelik gözlüğüm orijinal kutusu, gözlük temizleme bezi ve spreyi, garanti belgesiyle birlikte geliyor.

Darısı sizin başınıza
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder