Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

18 Ocak 2017 Çarşamba

Huuri Tesettür Butik

Uzun süren sessizliğimi, size  instagramda gördüğüm Huuri Tesettür Butik'i anlatmak için bozuyorum. Ürünlerini pek sevdiğim Huuri Butik'in, soğuk kış günlerinde "hiiç evden çıkamam" diyenler ve  benim gibi internetten alışverişin kolaylığını sevenlerin işine yarayacağını düşündüm, ayrıca genel olarak da instagramdaki butiklerin kadınlar için işleri kolaylaştırdığını görüyorum.
Huuri Butik, alışveriş yaparken nokta atışı yapmanızı sağlayacak bir butik. İnstagram sayfalarında da belirttikleri gibi Türkiye'nin her yerine de kapıda ödeme kolaylığı sağlıyorlar, yani ürünü aldım ama gelmedi diye kıvranma gibi bir durum ihtimal dahilinde değil. Ben seviyorum kapıda ödeme imkanını. Ayrıca ürünleri de benim zevkime hitap ediyor.


Bu sezon pek sevilen alt üst kadife takımlar, sıcacık tutacak kabanlar ve spor giyinmeyi sevenler için rahat kombinler, pek çok ürün var, sanırım en çok aşağıda görmüş olduğunuz Noitriko etiketli kabanı beğendim, hayır, bir de kırmızı sevmem pek :)


Butiklerinde Noitriko , Naki & Mascara, Senna Design gibi firmaların ürünleri de var, Kayseride'yseniz eğer ziyaret etmenizi, yok değilseniz de hemen instagram hesaplarına göz atmanızı tavsiye ederim. Üstelik altın takı satışları da var, meraklısına :)

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder