Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

25 Kasım 2016 Cuma

Doğum günü mesajları Niceyaşlara.com'dan

Sizi bilmem ama benim için doğum günleri özel günler listemde ilk sıradadır. Bir kere kişiye özeldir, sadece onun varlığına anlamlar yüklersin ve o anlamları sunarsın ona... Sanırım en çok da bu yüzden kıymetli geliyor, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, o günü, bu günü değil, ama ille de doğum günü... Sevdiğim, kıymet verdiğim birine, ona benim için ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak için, doğum gününden daha özel bir gün bilmiyorum ben. 


 


Aynı şekilde ben de güzel sürprizlerden hoşlanırım, düşünülmekten, hatırlanmaktan ve benim için hazırlık yapılmasından, hem kim hoşlanmaz ki güzel sürprizlerden? Ancak şunun da farkındayım, uzun süren arkadaşlıklar, dostluklar ve hatta yılların üzerinden geçtiği evliliklerde bazen insan artık yeni yapacak bir şey bulamıyor, tıkanıyor, yapılabilecek tüm güzel sürprizler tüketilmiş gibi geliyor insana. Bazen de yeni tanışmış olduğu ama yine de kıymet verdiği birine hediye alırken zorlanıyor insan, üstelik konu sadece ne alsam da değil, anlamlı bir söz de söylemek istiyor insana. O günü diğerlerinden farklı kılması yetmiyor, diğer doğum günlerinden de farklı olsun isteyebiliyor insan. 

Bir güzel söz söylemek elbet zor değil ama insan en güzelini, en ince düşünülmüşünü söylemek istiyor, daha güzelini bulmak istiyor.  İşte bunun için çeşitli konseptler ve ilham almanızı sağlayacak birbirinden farklı fikirlerle dolu ve hatta doğum günü mesajlarını bile içeren bir web sitesi mevcut: niceyaslara.com 
Üstelik bu site üzerinden siparişlerinizi seçimlerinizi, pastaları yapan firmalara kadar bilgilerini görerek sipariş verebiliyorsunuz. 
Güzel sözler söylemek, sevgi gözleri... Açık konuşmak gerekirse erkekler daha çok zorlanıyorlar bu konuda, hislerini olduğu gibi ve tabii güzel bir şekilde kağıda dökmek onları zorlayabiliyor ama bazen kadınların istediği büyük partiler, sürprizler değil de onun için ne hissettiğinizi söyleyen anlamlı bir kart.. İşte bu sitede onlar bile var. Bir kolaylık, bir çözüm ama şunu unutmayın, burada var olan onlarca fikir ve güzel sözlerden en uygunu yine sizin kalbinizden geçen... Eğer onu bulmaktan hep zorlandıysanız, buradakilerden en yakın olanı diyelim o zaman:)
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder