Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

20 Ağustos 2016 Cumartesi

Parfüm Deyip Geçmeyin


Parfüm seçimi her zaman özenle yapılması gereken bir işlemdir. Cildinize uyması, kişiliğinizi yansıtması ve kokusu ile her zaman sizi hatırlatması gerekir. Sadece güzel kokmak için parfüm sıkıyorsanız hata yapıyorsunuz. Sizi yansıtmayan bir parfüm kokusu ile gün boyunca dolaşmak size de bir huzursuzluk getirecektir. Peki, nasıl anlarsınız hangi parfümün size en uygun olduğunu? Aslında çok zor bir işlem değildir bunu tespit etmek. Kendi kişiliğinizi en iyi siz bilirsiniz. Romantik misiniz yoksa asi mi? Belki özgürlüğünüze çok düşkünsünüzdür belki de enerjik yapınızla her zaman dikkatleri üstünüze çekiyorsunuzdur. Sizi öne çıkaran özelliği belirledikten sonra parfüm seçiminizi de kolayca yapabilirsiniz.Yves Rocher parfüm kampanyalarına dur durak vermeden devam ediyor. Eğer ben bir aşk kadınıyım ve romantizm benden sorulur diyorsanız Quelques Notes D’amour  parfüm tam size göre. Her ürününde olduğu gibi parfümlerinin içerisinde de bitkisel özlerden vazgeçmeyen Yves Rocher bu parfüm ile çok farklı notalardan kokular sağlıyor. 

Parfümün içinde güller, tomurcuklar ve özel ağaçlardan elde edilen konsantre özler bulunuyor. Isparta gülü parfümün ilk notalarında yer alıyor. Bu öz sayesinde kadın olmanın ışıltılı ve renkli kokusuna ulaşabiliyorsunuz. Daha sonra tatlı bir mayhoşluk kokusu yayan frenk üzümü tomurcuklarının kokusu burnunuza gelir. Kadınsılığınız ile birleşen bu hoşluk sizin kokunuzu duyanları adeta sarhoş eder. Arka planda ise Sedir ağacı ve Peygamber ağacı tohumlarının beraber oluşturduğu pırıltılı bileşim ile kokunuz etrafa ışıltı yayar. Eğer aşk bir koku olsaydı tam olarak böyle olabilirdi. Tek bir parfümde hem kadın olmanın hem de aşkın tatlı notalarının tadını çıkarabiliyorsunuz.

Üstelik sadece Quelques Notes D’amour parfümüne değil daha birçok bitkisel özlü parfüme de kolayca ulaşabilirsiniz. Kişiliğinizi yansıtacak parfüme kolayca ulaşabilmeniz için de Yves Rocher’in sayfasını ziyaret etmeniz yeterli. Birbirinden farklı kokulardan birbirinden uygun indirimler ile kendinize ait kokuya sahip olabilirsiniz. İnternetten kolayca sipariş verebileceğiniz gibi kataloglardan ürünleri rahatça inceledikten sonra size en yakın Yves Rocher mağazasına giderek de parfümünüzü satın alabilirsiniz. 
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder