Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

23 Temmuz 2016 Cumartesi

Tesettür Elbise Modelleri Devr-i Tesettür'den

Daha önce pek çok kez, yaz gelince elbiselere sıkı sıkı sarılmamız gerektiğinden bahsetmiştim, tesettürlü ya da değil yazın elbise benim için bir nevi üniforma oluyor. Başka nasıl iki parça kıyafetle giy-çık yapabilirim, başka hangi kıyafetle böylesine rahat olabilirim, başka hangi kıyafetle renk uyumunu kolaylıkla sağlayıp hem şık olabilirim? 

Şimdi sizlere yeni keşfettiğim bir online alışveriş sitesinden ve orada bulduğum tesettür elbise modellerinden bahsetmek istiyorum; Devr-i Tesettür'den. Böylece şu aralar bu konuyla ilgili pek yetişemediğim yorumlara da cevap olmuş olacağını umuyorum :) 

Öncelikle bu diğer tesettür giyim sitelerinden biraz farklı, birden çok alışveriş sitesinin ürünlerine tek bir web sitesinden ulaşabiliyorsunuz. İstediği kıyafeti ararken ekran başında zaman harcayanlar, bunu bir düşünün derim :) açıkçası benim zamanım pek kıymetli, ben o yüzden bu uygulamayı çok yararlı buluyorum. Aradığım elbiseye ulaşmak benim için çok kolay oldu. 

Peki ben hangilerini beğendim?

Ben salaş ve penye elbiseleri seviyorum ve yaz için daha iyisini düşünemiyorum ama yaz akşamları artan özel davetler, yemekler, düğünler de var, bunların her biri için farklı seçeneklere ulaşmak mümkün.


Yukarıda bahsettiğimiz gibi salaş modelleri seviyorum, hem bunları yazın giymeyeceksek ne Zaman giyeceğiz? 

Ayrıca çiçekler de her daim favorim.
Açıkçası yazın ilk günlerinde, üstelik yakıcı sıcağa kadar sevdiğim kadar çok elbise giyinmedim çünkü istediğim gibi elbiseler bulamıyordum. Önceki sezonlarda çeşit çok daha azdı ve evet şimdi çok daha fazla çeşit var, ancak sanırım bununla beraber benim beklentilerim de arttı. Aslında bu iyi bir şey, beklentilerin artması üreticiyi de körüklüyor, gelecek sezon çok daha iyi ürünlerle karşılaşacağımıza eminim. Ek olarak Devr-i Tesettür'den seçeceğim yeni kıyafetler için de beklemede kalın. 
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder