Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

25 Mayıs 2016 Çarşamba

Mayonuzu Yenilemeden Önce İncelemeniz Gereken 8 Mayo Modeli

Malum yaz geldi, plajlar dolup taşacak. Sizin tüm eski mayolarınızda gerçekten eski durumdalar. Yeni bir tane almak istiyorsunuz ancak aklınızda nasıl bir model alacağınıza dair hiçbir fikir yok. Düşünmenize de gerek kalmadı, çünkü Hepsiburada sitesi sizin için hazırladığı bu mükemmel infografik sayesinde nasıl bir mayo alacağınıza dair harika fikirler veriyor.İlk yapmanız gereken bedeninizi tanımak. Ayna karşısına geçin, nerenizde fazlalık olduğunu düşünüyorsanız mayo seçiminizi o bölgenizi kapatmaya yönelik yapın. Örneğin bel kısmınızdaki fazlalıklardan henüz kurtulamadıysanız şeritli mayolar ile olduğunuzdan çok daha zayıf gözükebilirsiniz.

Fırfırlı mayolarda 2016 senesinin bize sunduğu yeni tarzlardan. Özellikle göğüs kısmında kullanacağınız fırfır ayrıntısı göğüsleri küçük olanlar için kurtarıcı olacak. Fırfır yerine püskülleri de tercih edebilirsiniz. Zaten 2016 senesinde püsküller ile o kadar çok karşılaşacaksınız ki bunun mayolara uyarlanmamış olması talihsizlik olurdu.

Klasik renklerin dışına çıkın ve enerjinize enerji katacak renkleri tercih edin. Plajdasınız, tatildesiniz. Sizce de bu ortamda cıvıl cıvıl olmayı hak etmiyor musunuz? Siyah renklere yönelmeyin artık, bu sefer de 2016 senesinin modası olan turkuaz rengini deneyin.

Seksi olmaktan vazgeçemeyenler için şüphesiz ki en güzel tercih mayokiniler. Belden vereceğiniz dekolte ile adeta plajda şık olmak nasıl olurmuş onu gösterebilirsiniz. Bunun yanında plajda farklılık yaratmak isteyenler için de yeni moda artık hayvan desenli mayolar. Üzerinde kocaman kaplan figürü olan bir mayo ile hem seksi gözükeceksiniz hem de tüm gözler sizin üzerinizde olacak.

Mayoda da yine karşımıza yine tül çıkıyor. Sırtta, belde, göğüste, göğüs altında bulunan ufak tül detayları ile şuh bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Mayoda bile gizemli olmak ne kadar kolaymış tüllü mayonuzu giyip ayna karşısına geçtiğinizde siz de şaşıracaksınız. Bu modeller sayesinde kendinizden bile gizlediğiniz seksi görünüşünüzü ortaya çıkarabilirsiniz.

Tabii danteli de unutmamak lazım. Bir dantel detayı bir mayoyu ne kadar değiştirebilir diye düşünüyorsanız dantelli modelleri bir inceleyin. İçlerinden birine mutlaka gönlünüzü kaptırırsınız.

Bu infografiği hazırlayan, Hepsimoda’ya teşekkür ederiz.

Share this article with your friends.

4 yorum: