Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

2 Aralık 2015 Çarşamba

Nasıl: Mezuniyet Balosuna Nasıl Elbise Seçmeli?

Daha önce size Miss Dress Shop'tan şu yazıda bahsetmiştim, birbirinden güzel mezuniyet balosu elbiselerinden de:) Şimdi biraz daha konuşalım bunu.

Mezuniyet balosu bir düğün değil ama nedense bir düğüne hazırlanırmış gibi hazırlanıyor-uz. Yani bazen abartıyoruz. İster istemez kuğu gibi zarif olalım istiyoruz, güzel olalım istiyoruz. Çok normal ama yapmamız gereken şey, tüm o güzel elbiselerin peşinden gitmek değil, sadece bize uygun olanı bulmak. 

Hep bunu söyledim, söylemeye de devam edeceğim, dünyanın en güzel kıyafeti de olsa ben içinde mutsuzsam eğer, o kıyafet bana yakışmaz. O yüzden önce kendinizi motive edin, gülümseyin ve kendinizden emin durun. Tabi bundan daha önemli bir konu daha var: proporsiyonunuz ^^Aynanın karşısına geçtiğinizde elbise sizi büyülüyor olabilir ama daha yakından bakın, o elbise vücudunuza uygun mu? Kesim, kumaş, kalıp bunların hepsi o elbiseyi bir bütün yapan unsurlar. Kalıbı uygun bir elbise, yanlış kumaş seçiminden dolayı ya da dikimlerinin kötülüğünden dolayı berbat olmuş olabilir. Bunun için lütfen biraz daha dikkatli inceleyin kıyafetleri, ya da en iyisi sizi kırmadan, size gerçekleri söyleyecek bir arkadaşınıza danışın.

Uygun fiyatlı mezuniyet elbiselerininden beğendiğim bir kaçını paylaşmak istiyorum:

Kate Middleton ne giyse yakışır :) İşte kuğu zerafeti!
Bu iki elbise benim tarzımdan biraz uzak farkındayım, ancak renklerinin beğendim, böyle altı tül bir elbise düşünüyorsanız size ilham verebilir. I have mentioned you about Miss Dress Shop before, easiest shopping way for  wedding dresses, prom dresses, bridesmaid dresses. But today I also want to tell you some tips for choosing the best  and cheap prom dresses for you. 

First off all, please put all the prom dresses to the other side and look at the mirror and identify your body. The dress may be gorgeous but if it is not for you put it back empty the basket, please ! :) 

I love online hsopping just because lack of time, but it makes me think more about what actually I want :)
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder