Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

1 Kasım 2015 Pazar

Aisle Styles 2016 Wedding Dresses and Bridesmaid Dresses
Ne zamandır şöyle modaya dair kalemimi doğru düzgün oynatmıyordum, üstümdeki tozu güzelce bir 
silkelemek istedim. Tam niyetlenmişken karşıma Aisle Style çıktı. Aisle Style İngiltere lokasyonlu bir firma, fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere gelinlikler, nedime elbiseleri, kokteyl elbiseleri gibi her 
türlü özel gün ve davette giyilebilecek, her kadının kendi zevkine göre elbiseler bulabileceği bir web siteleri var. Özellikle 2016 gelinlik ve nedime elbisesi modellerinin evlilik hazırlığı yapan gelinlere ve yakınlarına oldukça yardımcı olacağına inanıyorum. 
Romantik elbiseleri her daim sevmişimdir, gül kuruları, pembeler, bordolar bu tarz elbiselere en çok yakışan renkler bence. En üstteki modelin omuz detayında mevcut olan dantellerin zarifliğine bakar mısınız? Sade modellerin kendine has zerafetine kapılmamak mümkün değil, ayrıca neredeyse tüm modellerde renk seçeneği oldukça fazla ve bir rengin sade bir elbiseyi nasıl farklı bir moda soktuğunu aşağıdaki modelde görmek mümkün :) Tabii farklı modeller de dikkatimi çekmedi değil, bana uygun olmasa da rengiyle beni cezbetti. Moda sevgisi böyle bir şey sanırım, asla giymeyecek olsan da bir elbiseyi sadece estetik olarak değerlendirip beğenebiliyorsun. 


Ve gelinlikler! Ben gelinlik giyeli dört sene oldu, ancak hala görünce yeni modeller aklımı çelmiyor değil, nikah mı tazelemeli... Şaka bir yana aksesuarla bütünlük oluşturarak geçmişe gönderme yapan bu gelinliği çok sevdim. 'Bir kere giyeceksin' gibi yönlendirmeler olmasaydı bunun gibi bir model seçebilirdim, siz siz olun sadece içinizdeki sese güvenin, onu dinleyin.I can not stop my fashion love! Today I want you to know that I found a great address for shopping wedding dresses,  bridesmaid dresses, cocktail dresses , evening dresses. I think you will fall in love with all 2016 collection. These dresses make me have soma daydream :) 


Share this article with your friends.

2 yorum:

 1. ayyy ^^
  sade şıklık seviyorum! hepsi birbirinden güzel!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazıya şöyle bakınca düşesimizi gördüm bir anda :)

   Sil