Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

1 Mayıs 2015 Cuma

Ürün Deneyimi: Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım Serisi


Uzun saçlarımla vedalaşalı yıllar oldu… Çocuklu hayatımın koşturmasını bu duruma bahane etsem de asıl sebep saçlarımın fazlasıyla kuru olması ve kırıklarla baş edemiyor olmamdı. Daha önce kullandığım farklı çözümler sunan şampuanlar bu sorunuma çare olamadı maalesef. Kadınları sağlıklı saç görünümü kadar mutlu eden az şey vardır. Ben de bu görünümü yakalayabilirim umuduyla sık sık kuaförün yolunu aşındırıyordum. O kadar çok kestirdim ki saçlarımı, uzamaya ara verdiler sanırım. Biliyorum ki birçok kadın benim gibi bu sorunlarla yüzleşiyor. Bu yazı onlar için :)
Çok şükür saçımla ilgili bu sıkıntılarımın hepsi geçmişte kaldı. Çünkü Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Bakım serisini kullanmaya başladım. Seri; şampuan, saç kremi ve bakım küründen oluşuyor. Bu serinin ambalajlarını bile sevdim! Saç kremi için şişeyi akıllıca kullanmışlar, bakım kürü için de pompalı şişe tercih etmişler.Açıkçası ilk başta çok ümitli değildim. Daha önce hiç Dove ürünlerini kullanmamıştım. Tereddütlerim vardı. Ancak bu serinin bakım kürü oldukça iddialı: 3 kullanımda yüzde 80’e kadar saçlarımızı onarabileceğini söylüyor. Bunu sağlayan ise ülkemizde ilk kez kullanılan PEC (Polielektrolit Kompleks) teknolojisi; kırık uçların birbirine mıknatıs etkisiyle yapışmasını ve saçların yeniden sağlıklı görünüme kavuşmasını sağlıyor.Daha ilk kullanımda saçlarımdaki etkiye inanamadım! Saçlarım hemen yumuşadı, o kırık uçlar kendini toparladı ama yine de ihtiyatlı davranmakta fayda var dedim ve kullanmaya devam ettim. Kullanmaya devam etikçe memnuniyetim arttı. Tereddütlerimden biri de direkt olarak bakım kürü ile alakalıydı; saçlarıma yağlı bir görünüm verip ağırlaştıracağından korkmuştum. Daha önce böyle tecrübelerim olmuştu… :) Aksine dokusu çok hafifmiş.Hiç korktuğum gibi olmadığını sevinçle söylüyorum. Saçlarım şimdi daha sağlıklı ve artık sadece istediğimde, istediğim kadar kestireceğim. Makasla arama mesafe koydum.Öncelikle tavsiyem serideki üç ürünü de beraber kullanmanız yönünde. Bakım kürünü hem kuru hem de nemli saçlarınıza uygulayabiliyorsunuz ama ben her kullanımda nemli saçlarıma uyguladım. Saçlarımı tararken bile çok fark etti. Daha önce kullandığım ürünleri duş rafından kaldırdım :)Umarım kullananlar en az benim kadar memnun olurlar. Sizler için tavsiye edilen satış fiyatını da ekliyorum:

 Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Şampuan 600 ml: 11.95
 Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Saç Kremi 600 ml: 11.95
 Dove Kırık Uçlara Karşı Etkili Saç Bakım Kürü 125 ml: 16.95

 Bu içerik www.emilianata.com tarafından hazırlanmıştır.
Share this article with your friends.

5 yorum:

 1. Deneyimlerini paylaştığin için teşekkürler. Hiçbir mağazada kürü bulamadım ama yinede şampuanı ve kremi kullanmak istiyorum. Kür olmadanda etkisini görür müyüm emin olamadım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Allah Allah, kozmetik zincir marketlerde olmalı aslında. Açıkçası benim kürü kullanmadığım zamanlar da oldu ama kürün etkisi özellikle dokunurken çok hissediliyor. Farkı hissetmen için mutlaka kullanmanı isterdim.

   Sil
 2. Gercekten etkili mi bazı kişilerde bi işe yaramadığını söylüyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben gerçekten memnun kaldım. beklentiyle de alakalı olabilir, ben pek işe yaramayacağını düşünerek kullanmaya başlamıştım.

   Sil
 3. 3 gün önce bim de dove onarıcı bakım seti vardı şampuan ve kremi. Şampuanın bittiği için aldım . Fakat şuana kadar kullandıklarını en iyisi çıktı. Normalde elseve kullanıyorum saçlarımı tutam tutam dokmekden başka bir işe yaramadı .ama döve 3 gündür kullanıyorum saçlarım pırıl pırıl yumuşacık oldu. Uzun süredir saçlarım böyle yumuşak olmamıştı. Kesinlikle döve yi öneriyorum

  YanıtlaSil