Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

1 Nisan 2015 Çarşamba

Stil: Atölye Nas Triko Elbise

Uzun bir aradan sonra, bloğumdaki teknik problemim düzenlediğini umut ederek bir post hazırlıyorum. Bir yandan da dua ediyorum, bu sefer görsellerde sorun çıkmaması için.

Taa o karlı havaların en başında ürünlerinin hepsini ayrı ayrı sevdiğim Atölye Nas ile hoş bir triko elbise çekimi gerçekleştirdik. Modanın ve sanatın tarihine ağırlık verdiğim o dönem, triko elbisenin geçmişini okuyordum. Bu harika triko elbiseyi görünce, evet, işte bu! dedim. Çabasız şıklık her zamanı elbise ile olur, benim düşüncem bu yönde. Ben de seve,m çabasız bir şekilde şık olmayı ;) 

Triko kıyafetler kışın vazgeçilmezi ancak Atölye Nas ile bahar mevsimimizin de vazgeçilmezi olacaktır emin olabilirsiniz. Zaman içinde teknoloji ile birlikte Trikonun yolculuğunda son nokta ürünler gerçekten. 

Ben sizi teknik problemlerden dolayı kışın başından beri yayınlamadığım fotoğraflarla baş başa bırakıyorum. Bahar alışverişleriniz için mutlaka Atölye Nas'ı ziyaret etmelisiniz:) 

Bu arada bahar gelmiş olsa da ben bu elbiseyi serin bahar akşamlarında yani hala kurtarıcı parçam olarak tercih ediyorum ancak ben de yeni sezon ürünlerle biraz haşır neşir olsam iyi olacak:) 
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. Bayildim desem? Cok guzel tasimissin bende severim triko elbiseleri aslinda elbise severim cok turlu 😄

    YanıtlaSil
  2. yakışmış!
    bi deüstüne fuşya bi şal takmış olsaydın, desem abartmış olur muyum :*

    YanıtlaSil