Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

19 Ocak 2015 Pazartesi

Yardım Etmek İsteyen?


Bir süredir kendimi yardım, paylaşma konusunda eksik, yetersiz hissediyordum. Aslında çevremde kendi elimle yardım ulaştırabileceğim biri olsa ne güzel olurdu diye de düşündüm, halini hatırını da sorsam mesela; bir çocuğun başını okşasam.

Sonra @getbaggy de aynı hislerle yanıp tutuştuğunu ve bu makaron takı kutularının tüm gelirini yardıma ihtiyacı olan birilerine iletmek istediğini söylediğinde dünyalar benim oldu!

 


 Hep diyoruz ya, evsizler var. Hani hep diyoruz ya bu yardımların ulaşıp ulaşmadığını bilmiyoruz diye... ️Işte bu yüzden arkadaşlar hep beraber bu makaronlardan satın alıp, tüm gelirini elden ulaştıralım istiyorum, birinin yüzümün gülmesine vesile olalım. Bunu biz yapalım, başkalarından beklemeyelim. Biz taşın atlına elimizi sokalım, hangi birine yetişeceğiz demeyelim. Bir tane de olsa diyelim. Daha önce de bahsettiğim o paylaşmanın mutluluğunu yaşayalım.

Işte bu yüzden bu makaron takı kutularından ilk alan ben olmak istiyorum ve devamını da gerçekleştirelim, çoğalalım istiyorum. Ne dersiniz? Hep beraber bir kaç kişinin yüzünü güldürelim mi?

Biz çok halis niyetle yaklaşıyoruz, Rabbim de bizi bu niyetimizde utandırmasın inşallah. Âmin.

Yardımı kime ulaştıracağımız konusunda ise, tamamen hoş bir tevafuk oldu. Eşim Halkalı köprü altında yaşayan evsiz bir aileden bahsetti... Bunu duyunca dedim ki Allah bizim böyle bir olaya denk gelmemizi sağladı, o insanlara yardımın bizim aracılığımızla ulaşmasını istiyor, bunun başka açıklaması olamaz... Ancak belki sizin de etrafınızda yardım etmek istediğiniz insanlar vardır ve  tek başınıza yetersiz geliyorsunuzdur. Birlikten kuvvet doğar, hepimiz el atarsak ortak karar verdiğimiz birinin yüzünde güller açtırabiliriz. Ben buna yürekten inanıyorum.

Siz de eğer destek olmak isterseniz ya da sırf güzelliğinden dolayı bu takı kutularından almak isterseniz lütfen Getbaggy ile irtibata geçin. Ben ilk alan oldum, devamını da sizden bekliyorum.

Ben bir kişinin bile yüzündeki gülümsemeye sebep olursam bu bana yeter. Ben de mutlu olurum o zaman. Bu bana yeter.
 
Share this article with your friends.

1 yorum:

  1. canım ihh yetim sponsorluğu konusuna bir bakmanı tavsiye ederim.

    YanıtlaSil