Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

8 Ocak 2015 Perşembe

Stil: Son Sonbahar HatıralarıKar fotoğrafları görmekten sıkılmışsınızdır diye sizleri ılıktan soğuğa geçiş yapmış bir sonbahar gününde tercih etmiş olduğum kombinimle selamlıyorum :) Benim hiç kar fotoğrafım olmayacak mı diye düşünüyorum Soğukta fotoğraf çektirebilmek için, soğuğa karşı sağlam durabilen bir fotoğrafçı da lazım. Ancak fotoğrafları çeken eşim olunca, soğuğu pek! sevmiyor :) Arkamda mis gibi, bembeyaz kar fon oluşturmuşken stilimi sizinle paylaşamayacak mıyım gibi sızlanmalarımı sona saklamak istiyordum aslında!Stil detaylarına gelirsek;

Sevgili Esra Kesin Demir 2014 ilkbahar yaz koleksiyonundan bu düğmeli tuniği kap niyetine giyinmiştim. Bu tuniği mürdümle ya da pembeyle kombinlemek de çok hoş olur bence. Ben yeşille kombinledim bu sefer.

Esra Keskin Demir ile yapmış olduğum keyifli röportajı buradan okuyabilirsiniz.

Çift taraflı şalım Mervin, kullanmak yeni nasip oldu ancak somon rengini çok uzun süre kullandım, çok memnun kaldım.


Bu fotoğraflar sevgili Neşe Kahramantürk ile yaptığım röportaja gitmeden önce çekildi ve ben hala röportajı yayınlayamadım, çünkü çalışmaya başladığımdan beri, sakin kafayla ses kayıtlarının başına oturamadım. Şu aralar sanki ben hayatımı yönetmiyorum da, hayatımın kendi rüzgarı bir yerler sürüklüyor gibiyim. Kalbim bu rüzgara ve heyecana ne kadar dayanır bilmiyorum^^ En kısa zamanda kontrolü devralmayı hedefliyorum. Yazmak, biraz yalnız kalmayı gerektiriyor; blogger olmak ise tüm o yaşadığın sosyalliğin, koşturmanın ardından evde sakin kafayla oturup yazmanı gerektiriyor. Eğer sen koşturmaya devam ediyorsan yazamıyorsun, tıpkı benim başıma gelen gibi.


Bahçemiz tepeleme kar olmuş durumda, tek hayalim gündüz ışığıyla orada biraz çekim yapabilip eymenoskiyi biraz daha karla haşır neşir edebilmek. Kar gerçektn çocuklar için mutluluk, ilk defa böyle anlayarak, bilinçli olarak gördü ancak o mutluluk, o sevinç çığlıkları... anlatmaya elimeler yetmiyor. Bir yandan böyle güzel, mutlu hayaller içindeyken bir yandan da insanın aklı sokaktaki canlarda kalıyor.


Paylaşmak bu hayattaki en büyük mutluluk... Mutluluk denen olgunun uzun bir süre peşinden koşmuş ve onun dünyevi hiç bir şeyde olmadığını keşfetmiş bir insan olarak söylüyorum bunu. Bir hayvanla yemeğinizi paylaşsanız, yardıma muhtaç biriyle sizde olanı paylaşsanız; eksilmez çoğalırsınız, bundan emin olun.

Hi everyone!

The weather is buzzzy in Istanbul! Even though I want to share my style from a lovely autumn day. My tunic was one of the part of Esra Keskin Demir spring/summer 2014 collection, I really loved this one and it made me to meet with her. I really love her designs.
Şal: Mervin / Düğmeli tunik: Esra Keskin Demir


Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder