Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

5 Ocak 2015 Pazartesi

Her Yer Bembeyaz

Bu yazıyı bir kaç gün evvel kar yağışıyla beraber yazmayı planlamıştım, ancak sıra bu yazıya gelene kadar kar eridi ve bir daha da yağmadı. Henüz (benim hala ümidim var). Maalesef ben kar yağdığı zaman romantikleşen insanlardan biriyim. Kar yağarken sıcak evimde olayım, kitabımı okuyayım, mum yakıp, sıcak çikolata, kahve  ve çayları üst üste içip, usul usul yağan karın tadını çıkarayım istiyorum. 

Zürefanın düşkünü  beyaz giyer kış günü sözü geçmiş zamanları temsil eder oldu artık. Kışın beyaz giyilmez denilmesini köşeye koyuyoruz yavaş yavaş sanırım, görüyorum yollarda bu yazıyı yazan beni bile hayrete düşüren beyaz pantolon giyenleri ^^ Onlardan da güç alarak, kış ve kara dair keyfi isteklerimi hemen bir köşeye koyup kara kışta tercih ettiğim beyazlarımı listeledim size, bakalım beğenecek misiniz?Öncelikle beyaz paltolara olan sevgimi mutlaka dile getirmiş olmalıyım, yapmadıysam satır aralarında anlamış olmalısınız :) Beyaz palto kışın en çok özel davetlerin kurtarıcısı. Dış kıyafetiyle bile dikkat çekmek isteyenlerin gözdesi, artık gündelik hayatta da kullanılıyor. 

Beyaz gömlek severim :) Bence dolabın en önemli parçalarından biridir. Sadece toplantılarda kullanılacak bir parça değildir, iyi bir beyaz gömlek bence dolapta her zaman ilk sözü söyler: beni giyeceksin! Gerisi kolaydır. Beyaz gömlek seni yönlendirir; bugün önemli bir toplantı var, stilettolar ve portföy bir çanta der bazen. Bazen de jean ve topuklu bir bot giymen bugün için yeterli der, ben idare ederim herkesi :)

Başörtülü olduğum günden beri dışarıda hiç kullaklık kullanmadım. Ancak kullanırsam mutlaka beyaz olur, montumun rengi de fark etmez ayrıca, elektronik eşyada beyazı seviyorum. Kadınlara yakışıyor. 

Mesajı üstünde beyaz sweatshirtleri seviyorum, hele içi polarlı sımsıcak tutanlara bayılıyorum. Bu mesajlarını anlamını bilmeden giymiyorsunuz değil mi? Yapmayın, nolur! :) 

İstanbul şartları çok uygun olmasa da beyaz botları da bazı günler tercih edebiliyorum, bu günler genelde arabadan otoparkta ineceğim günler olsa da :) 

Ugg giymedim hiç bugüne kadar, giyeceğimi de sanmıyorum. Ancak çok deli bir kış olur ve siz dersiniz ki ugg giymezsem parmakların düşecek o zaman olabilir. ancak hala mesafeliyim. Ama sevenleri için onu da listeye ekledim.

Sizin kışın tercih ettiğiniz beyazlarınız var mı?Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder