Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

1 Ocak 2015 Perşembe

#aksesuarsızolmaz


Yeni yılın ilk postuyla merhaba! Var mı bir değişiklik hayatınızda? Yoksa kaldığınız yerden devam mı ediyorsunuz? :) Bazen yenilere çok fazla anlam yükleyip, bel bağlıyoruz. Ancak her şey bizim kendi elimizde. Önce yeni bir ben olmak lazım, sonra o yeniyle mutlu olmak lazım. Böyle diyorum ama nedense benim de içimde bu yeni yıla karşı bir heyecan yok değil? Tek yıllar her zaman daha güzel olur derler. Bu seneyi de deneyerek öğrenelim.Aksesuar sevdamı bilmeyen kaldı mı? Hiç sanmıyorum! Aksesuarsız hiç bir zaman tam olmuş gibi hissetmiyorum. Aynı kıyafetleri defalarca giyiniyorum, aynı aksesuarları defalarca takıyorum; aralarında oluşturmuş olduğum kombinasyonlar bana büyük keyif veriyor.


Instagram hesabımda şu an sadece kendi aksesuarlarımla devam eden #aksesuarsızolmaz tagi benim için tüm hızıyla ve heyecanıyla devam ediyor. İşe başlamamın iyi taraflarından biri de bu sanırım, işe herkesten çok erken gittiğim için ne giydiğimi tamamen çekemesem de ne giydiğime dair -aksesuarlarımla beraber- genel bir fikir veriyorum :)


Bu fotoğraflar arasında benim en-en sevdiğim ise kedi broşlu olan! Ben broşlara bayılıyorum, ancak hiç bir zaman tam olarak istediğim broşlardan bulamıyorum. İncili kedim hariç :) İlerleyen zamanlarda hayal ettiğim gibi borşlar bulacağıma inancım tam, hatta bununla ilgili sürprizlerim de olabilir. Beklemede kalın!


Bu yazı ev yapımı sıcak çikolata eşliğinde yazıldı. Kendime yeni yılda biraz torpil geçmiş olabilirim :)

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme