Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

3 Aralık 2014 Çarşamba

Ürün Deneyimi : Hurraw Lip Balm

Kış geldi ve ben sürekli lip balm kullanmaya başladım. O susuz kalmış görünüm benim hiç hoşuma gitmiyor. Yazın ihtiyacım olan lipbalmlar kışın neredeyse bir parçam haline geldi. Henüz kar yağmamış olsa da  kış sert geçiyor bu ara, siz de dudaklarınızı korumak istiyorsanız, kullanmalısınız.

Nasıl ki anahtarımı almadan çıkmıyorsam, çantamdan dudak koruyucu ve el kremini eksik etmiyorum artık^^ Bunun bakımlı olmakla alakası yok bu arada, bu cildimin ihtiyacı ben de elimden geldiğince karşılamaya çalışıyorum. Daha önce kullandığım bir lip balm yazısına buradan ulaşabilirsiniz. 

                 


Ne zaman ki Hurraw lip balmların vegan olduğunu öğrendim, Hurraw'ı denesem iyi olacak dedim. Bilenler biliyor, içerik delisi değilim aslında, genelde dikkat etmiyorum kullandığım ürünlerin içeriklerine, bu tarz özelliklerine ancak dudağıma sıklıkla kullandığım bir ürünün vegan olması insanı çeken unsurlardan biri. Ben ruj neredeyse hiç kullanmıyorum bu arada.


Kullanalı iki hafta oldu ve bu süre boyunca tek kullandığım ürün bu oldu. Bence yorum yapmak için yeterli bir süre, en azından bir dudak koruyucu için.

Kokusunun iyi olmasını ümit ederek almıştım, ilk sürdüğünde insanı hiç rahatsız etmeyen hafif bir greyfurt kokusu geliyor, hiç yapış yapış bir etki bırakmıyor, hemen emiliyor. Yapay bir parlaklık ve renk de bırakmıyor, yani tam istediğim gibi! Ürünle ilgili tek sorun mekanizmasında, açtıktan sonra ürünü parmağınla geri itmen gerekiyor. Onun dışında bir sorun görmenin yanı sıra, bir daha ki sefere vanilyalı olanını denemek istiyorum. 

Şu aralar en çok kullandığım iki üründen birini anlattım, diğeri de bir başka yazıya inşallah. Unutmadan Hurraw ürünlerinin birkaç satış noktası var, bunlardan biri Douglas, ben de oradan aldım. Fiyatı da yanlımıyorsam 17,50TL olmalı. 

Bu yazı yeni bir kahve denenirken yazıldı, artık kahveyi azaltsam iyi olacak düşünceleri ile birlikte. Anahtarlıklarım nasıl şirin ama^^
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder