Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

12 Aralık 2014 Cuma

Parçaları Birleştirin!

İşe başladım, bana hayırlı olsun. Bir anda hayatımdaki yoğunluk iki katına çıktı diyebilmek isterdim ancak iki katı durumun tarifine yetmiyor maalesef, 4 katına çıktı demek daha doğru olacak. Çünkü işe başladım ama projelerim, çalışmalarım, yazdıklarım bitmedi. Hepsini burada yayınlamasam da yazdığım şeyler var, devam ediyor. Bir süreliğine nadasa bırakmalıyım belki de kendimi. Bu yüzden eskisinden daha az yayınlı bir dönem bekliyor beni :) Ancak yayın yapmadığım halde bloğumun okunma oranları aynen devam ediyor! Hepinize teşekkürler, bu durum beni çok mutlu ediyor. Bir ara buralar sahip çıkın derdim hep, artık ben olmasam da sahip çıkanlar var, ne güzel!

Tabii yoğunluktan dolayı eskisi gibi fotoğraf çekmeye, çektirmeye zamanım kalmıyor. Aslında goncam da benim kadar çalışkan olabilseydi, sabahın köründe evden çıkarken çektirmiş olduğum bir poz olabilirdi elimde. Ancak işe gitmek için konsantre olduğu bir zaman diliminde muhtemelen somurtuk somurtuk fotoğraflarımı çekeceği için teklif bile etmiyorum. Hiç gerek yok somurtkan şirinler muhattap olmaya;) 


Önceden çalışan kadın olmak zor değilmiş dostlar, siz zorluğu çocuk olduktan sonra görün! Ciddi manada evde biriken bir iş yükü var, eski günlerde olduğu gibi evi bıraktığım halde bulmasına buluyorum da, bıraktığım hal hal değil! Mesela dün gece Ahmet Eymen'i uyuturken kendim de uyuduğum için bu akşam oldukça dağınık bir ev beni bekliyor!

Şu yazıyı neyse ki bugün Cuma neşesiyle bitirmek isterdim, yarın yarım gün de olsa çalıştığım için pek öyle bitiremiyorum. Hatta yarın dişçi randevum da var. Dişçi fobim olduğunu biliyor musunuz? Son seferden bir önceki sefer gittiğimde, nefes alamıyorum sanmıştım. O dişçi sayesinde bayağı bir yendim o hobimi, şimdi daha rahatım tabii ama yine de kalbim pır pır etmeden geri kalmıyor.
Böyle bir başlığın tek sebebi stil postları için fotoğraf çekememem :) Yeni yazılarda görüşmek üzere!

Bu yazı  eve gitmek için beklerken yazıldı, elimde koca bir kahve bardağı termosu olsaydı daha mutlu yazılabilirdi.
Share this article with your friends.

5 yorum:

 1. Merhaba blog keşif etkinliği yapıyorum.daha fazla kişiye ulaşmak için bloğunda yayınlarsan sevinirim sevgiler:)))

  YanıtlayınSil
 2. bazı şeylerden vazgeçmek, her şeyi bir ara da yürütmeye cabalamaktan çok daha iyi bence.
  anı yaşamayı kaçırmaman ddileğiyle,
  başarılar!

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. yapacağım inşallah, bugün olmasa bile bir gün mutlaka:)

   Sil
 3. home office iş istiyorum haksız mıyım :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. onu da denedim, gerçi Ahmet Eymen yanımda olduğu için sanırım daha zor gelmişti bana evde çalışmak. Ama Ahmt'in kreş çağı gelince çok tatlı bir fikir home Office :)

   Sil