Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

11 Kasım 2014 Salı

Stil: Siyah ve Vizon

Fotoğraflar havanın güzel ama gerçekten güzel olduğu günlerden :) Hala babet giydiğim, bir tuniğin yettiği, güneş gözlüklerinin çantamdan çok gözümde olduğu o güzel sıcak günleri özledim mi? Seviyorum yazı ama öyle çok ciddi bir özlem duymuyorum. Sadece ne giyineceğimiz gaayet netti. Bizi şaşırtmıyordu, kabanlar için çok erken, yelekler için de çok geç dediğimiz zamanlar değildi.


O günlerin en büyük kolaylığı bu bence. Evden çıkarken ne renk giyineceğine odaklanabilirsin, hangi babeti giyineceğine de ama asla bu çok mu sıcak olur, çok mu ince kararsızlığını yaşamıyorsun. Kısa bir süre sonra da yine gayet net günler gelecek, o zaman kabanların içine hırkalar, üstüne atkılar giyeceğiz:) Belki o zaman yaza özlem kendini kuvvetli bir şekilde hissettirebilir.Renklerin hiyerarşisi var mıdır? Siyaha renklerin kralı derler. Öylesine tahtı yani yeri bellidir. Yaz kış farketmez onu giyinmek için, özel bir davet ya da gündelik yaşamınızda her daim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Peki o zaman beyaz da kraliçesi mi :p İlla bir kraliçe seçeceksek bu vizon ve kahve, krem tonları olabilir. 


Ben siyahları kahveyle sevenlerdenim. Dozu iyi ayarladığında ortaya çok hoş bir görüntü ortaya çıkabilir. Hani bazen siyahla kahve giyilmez derler ya, ben katılmıyorum buna. Daha birçok renk de doğru kombinlendiğinde çok hoş olabiliyor. Biraz özgür olmalı diye düşünüyorum. 


Yok mu benim olmaz dediklerim, blogda belki onlarcasına denk gelmisinizdir :) 


Bu arada bu kadar mevsim değişikliğinden bahsetmişken, işinize yarayacağını düşüdüğüm bir bilgiyi sizinle paylaşayım istiyorum: Modanisa'dan yaptığım son alışverişte kupon kodu kullanarak 25TL indirim kazandım, KuponKodlari.com Modanisa adresinde benzer indirimlerden siz de faydalanabilirsiniz. Hani olur ya o ne giysem, ne giysem günleri için kurtarıcı olabilir:)

Tunik: Ünlü Butik / Pantolon: Koton / Babet: Nottis / Çanta: Devib / Kolye: No name / Şal: İpekevi / Gözlük: Miu Miu
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder