Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

11 Kasım 2014 Salı

Stil: Polka Polka Kap

Puantiye herkesin rahatlıkla uygulayamayacağı bir trend olabilir, çok sevebilirsiniz ama kendinize yakıştıramayabilirsiniz ya da belki de sevmeyenlerdensinizdir. Ben işte konuşmaya gelince güya sevmeyenlerdendim... ta ki Esra Keskin Demir ile röportaj yaptığım gün polka kap tasarımını görene kadar. O anda yüreğimi fethetti, çok ama çok güzel bir punatiye kumaştan çok güzel bir kap hazırlanmıştı; nasıl fethetmesin!

Sonra Sevgili Esra bana bu puantiyeli kapı hediye edince bir yandan çok mahcup oldum, bir yandan da çok mutlu oldum. Çünkü gerçekten çok güzel bir kap bu. Ben çok severek giyiniyorum hatta biraz da korkuyorum artık beni bu güzel kaptan tanıyacaklar insanlar :p Öylesine karakteristik bir kap bu :) 
Ben o gün yine bir Kahve Diyarı buluşmasındaydım ve bordo ile kombinlemeyi tercih ettim. Sarı, saks ve morla kombinlemeyi düşünsem de sanırım en çok bordoya yakışıyor belki de ben en çok bu havalara bordoyu yakıştırdığımdandır. Ama diğer renklerle beraber sık sık instagram hesabımda göreceksiniz :)


Havalar soğuyunca içeride çekme durumunda kalıyoruz artık fotoğrafları. Bu yüzden muhtemelen daha az stil postuyla karşınızda olacağım ama yine de yağmura rağmen hem fotoğrafçım hem ben biraz ıslanmayı göze aldık. Daha doğrusu onun karşı koyamadığı fotoğraf çekme sevdası beni soğuk havada dışarıya geçmeye ikna etti:) 


Normalde etrafımda #eymenoski olduğunda fotoğraf çektirmeye pek konsantre olamıyorum ama hep o bahsettiğim Kahve Diyarı'nın sıcak ortamı var ya o işte o gün beni yine çok mutlu etti. Arkadaşlarımızın çocuklarıyla oynayan Ahmet o kadar alıştı ki buraya benim yokluğumu hiç hissetmedi bile. Hatta araçtan indiğimizde artık geldiikk diyerek benim içimin yağlarını eritiyor. Bu da yine o günün mutluluğunun yüzüme yansımış başka bir hali. İnsan sevdikleriyle olsun, sevdiği iş yapsın,  sevdiği ortamlarda bulunsun ve bunun ne kadar büyük bir nimet olduğunun farkında olsun hep. Bu şekilde şükretsin... Çok güzel bir dilek. 


Yaz kış farketmez #aksesuarsızolmaz demeye devam ediyorum. Bu aralar uzun zamandır takmadığım yüzüklerimi ortaya çıkarmış ve bazı yüzükleri alışveriş listeme eklemiş olabilirim. Uups gerçi bu aralar alışveriş dietindeyim :) Ne kadar diet sayılırsa işte :) Normalde altın detaylarla gümüş aksesuarları kullanmıyorum ama bu çantamı çok severim ve bordo olmasından dolayı karşı koyamadım!Hep bu bahsettiğim Kahve Diyarı sıcaklığında ücretsiz kahvelerini yudumlarken benden kahvenin tarihini, Kahve Diyarı'nın en iyi baristasından da kahve sunumlarına dair ipuçlarını öğrenmek isteyenleri hemen şu posta bekliyorum!

Son olarak Vivahiba yazılarım devam ediyor, son yazımda Sevgili Esra'nın kolleksiyonunun tümünü, o birbirinden güzel parçaları görebilirsiniz. 

Kap: Esra Keskin Demir / Tunik: Kuaybe Gider / Pantolon : Herry / Bot: Ayakkabı Dünyası / Şal: Sefamerve / Kolye: H&M / Bileklik: Mango / Yaprak yüzük : LCWShare this article with your friends.

2 yorum:

  1. Puantiyeli kap söylediğiniz kadar var, gayet şık, rahat ve sıcak gözüküyor ((: Bu arada bi' kahve sever olarak Kahve Diyarı benim de severek gittiğim mekanlardan biri, belirtmeden geçemeyeceğim (:

    YanıtlaSil
  2. Kap çok güzel gerçekten,bordoyla da çok yakışmış:)

    YanıtlaSil