Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

1 Aralık 2014 Pazartesi

Stil: Baklava Uzun Tunik

Yazdan kalma fotoğraflarla sıcak yaz günlerini anmaya devam ediyorum. Yine, çok şükür, keyifli geçen bir haftasonunun hatırası bunlar. 

Bir zamanlar, hatta tam olarak hamileliğimin bir kısmında çoğu koku beni ciddi derecede rahatasız etmişti. Sadece Burberry Weekend kullanabiliyordum. Ama sürekli yeni parfümler denemekten de vazgeçmiyordum. O dönemler Bath& Body Works benim çok sevdiğim bir mekan olmuştu hatta :) Orada farklı ve beni rahatsız etmeyen kokular bulabilmiştim. 


Vanilya kokusunun verilmliliği %40 arttırdığını biliyor muydunuz? İşte o dönem ben buna -sanki az çalışıyormuşum gibi- ihtiyacım olduğunu düşünüp seveceğim vanilya notaları içeren bir parfüm aramıştım uzun bir süre. Masamda olsun ya da çantamda, iki ufak fıs sıkayım diye düşünmüştüm. Ancak ne denediysem beni çok ama çok rahatsız etti. Bir sürü tavsiye de almıştım hatta. Sonra bu sevdadan vazgeçtim. Hamileliğimden sonra bile vanilya kokusundan rahatsız olduğumu bilirim. Vanilya katkılı gıdaları tüketmek de keza zordu benim için. Ta ki Gloria Jean's te very vanilla latteyi deneyene kadar. Beni rahatsız etmeyen tek vanilyalı içecek, denemediyseniz mutlaka deneyin. Benim favorim kendisi.Neyse stil postuna geri dönersek bu tuniği tatile çıkmadan önce almıştım, tatilde giydiğim haliyle yayınlamak yerine böyle daha yalın ama bence daha güzel haliyle yayınlamak nasip oldu. Ama kışın da rahatlıkla giyinebileceğimi düşündüğüm tuniklerden biridir. 
Yine #eymenoski'ye gitme, gel buraya komutları verirken :) Ah bir de uslu demiyorlar mı kendisine, dışı seni, içi beni yakar diyorum başka da bir şey diyemiyorum:) 

Tabii ki #aksesuarsız olmazlara devam. Aksesuarlarımın çok olduğunu düşünüyorsunuz ya evet doğru belki de çok. Ancak şöyle bir şey var, yıllar yıllar önce aldığım aksesuarları kaldırıp, kendime unutturup tekrar ortaya çıkarıp kullandığım da oluyor. Hatta böylesi bana da çok keyif veriyor. Çocuklar gibi mutlu oluyorum. Tunik: Miss Wenche / Şal: İpekevi / Pantolon : Koton / Babet: Nottis / Gözlük: H&M / Çanta: Devib / Kolye: Koton / Saat: Marc Jacobs 
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. Kombin güzel,tunik çok güzel kolye de güzel hepsi güzel:) bizimlasın:)

    YanıtlaSil