Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

7 Kasım 2014 Cuma

Nasıl Yazıyorum?

Dün bir olay yaşadım instagramda... Ah şu instagram hayatım olmuş resmen! Her yazıda zikrediyorum kendisini. Her neyse, olayı burada anlatmayacağım, burayı da kirletmek istemiyorum. Ayrıca bazıları kırgınlığımı, kızgınlığımı kibir olarak algılamışlar.

️Işte bu olay üzerine instagramı telefonumdan sildim, twitterı da... Sonra bloğu da kapatayım diye bir iç ses yerleşti içime. Bana arada esiyor böyle, pılımı, pırtımj toplayıp gidesim geliyor. Ama, ama o kadar çok seviyorum ki yapamıyorum. Sonra en azından bir kaç gün yazmamayım dedim. Hem biraz toparlanırım, hem de daha güzel yazarım diye kendimi şartlandırdım. Olmuyor işte, seviyorum yazmayı. Burası olmasa başka bir yer olacak onu da biliyorum.

️Işte yazmayacağım dediğim halde yine yazıyorum. Hem de telefondan, hem de Ahmet Eymen uyanmasın diye karanlıkta, ışığını sonuna kadar kısmış halde... Yani demem o ki ben vazgeçemiyorum; çok kızsam da bazen, birileri sesim duyuyor ya mutlu oluyorum.

Hani bazen soruyorsunuz ya, neden her gün yazıyorsun ya da nasıl yazıyorsun diye. Tek cevabı var işte; severek yazıyorum, sevdiğimden yazıyorum.
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. sen yazmaya devam et, ben kendi adıma severek okuyorum :)

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkür ederim :) böyle şeyleri duyunca mutlu oluyorum. Inşallah devam edebilirim :))

    YanıtlaSil