Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

7 Kasım 2014 Cuma

Kahve, Kahve Diyarında İçİlİr, Workshop Benimle Yapılır :)

Mis gibi kahvelerimizi yudumlayıp, bir yandan sohbet edip bir yandan Kahve Diyarı Workshop'a katılmak ister misiniz? Kahve, Kahve Diyarı'nda İçilir dedik ve sizin için bir sürpiz hazırladık.

         


Her gittiğimde yüzümde güller açtıran Kahve Diyarı Semerkand ile bir workshop yapalım istedik. İstedim ki benim gibi kahve içmeden kendini eksik hisseden 6 kişi olsun, kahve hakkında bilgilere ek olarak tadı kadar leziz görünümlerle kahve sunumlarının nasıl  yapıldığını görelim, öğrenelim, mutlu bir gün geçirelim.

                       


Bu workshop'a katılmak için yapmanız gerekenler:

 1.instagramda Kahve Diyarı Semerkand hesabını takibe alın.

2. Bu yayını herhangi sosyal medya hesabınızda linkiyle beraber duyurun. (Blog, Twitter, Facebook ve instagram olabilir, ama herkese açık olması gerekiyor :))

3. ve bu postun altına instagram kullanıcı adınızla beraber emailinizi içeren bir yorum bırakın.

Workshop 19 Kasım 12:00 -14:00 saatleri arasında yapılacaktır, şimdiden ajandalarınıza not alın! Sonuçları buradan duyuracağım ancak email adresinizi de kontrol etmeyi ihmal etmeyin lütfen :)

Kahve yalnız, çay dostlarla içilir söylemini geride bırakıp, bana katılın! 

Not 1: Kahve Diyarı Semerkand şubesi Beylikdüzü'ndedir, ulaşım açısından çok zor bir noktada olmamakla beraber (metrobüse yakın ) , bunu göz önününe almanızı rica ediyorum.

Not 2: Bu yazı kahvemi yudumlayarak yazılmıştır ancak Kahve Diyarı Semerkand'ın o güzel ev sahipliğinin eksikliği hissedilmiştir :)
Share this article with your friends.

8 yorum: