Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

30 Kasım 2014 Pazar

Hayyat Dergi Aralık Sayısı Raflarda!

Muhafazakar ve Tesettür Giyim denilince akla ilk gelen dergi Hayyat, Aralık sayısında yine dolu dolu moda ve stil sayfalarıyla 2014'e veda ediyor. 


Kış mevsimine girdiğimiz bu soğuk günlerde, Hayyat Dergi Aralık sayısında sezonun olmazsa olmaz parçaları, doğru palto seçme rehberi, tasarımcılardan kış parçaları ve stil tüyoları ile kış modasını inceleyecek ve doğru alışverişin tüyolarını bulacaksınız.

Örgü ve trikolarla 80'lere geri dönen Hayyat Dergi'de; örgü ve trikoların sıcacık bir etki bırakan görünümleri, minimal parçalarla sıradışı romantik bir tarz, vazgeçilmez ve ihtişamlı kürkler moda çekimlerine eşlik ediyor. Ayrıca; moda tarihinin, zamanın ve hala günümüzün bir numaralı moda ikonu, gerçek bir prenses Grace Kelly'nin hayatı ve giyim tarzının incelendiği sayfalarda eski günlere dönüş yaparken bir prenses gibi asil ve zarif olmanın sırlarını okuyacaksınız.

En güçlü moda ve trend sayfalarına sahip olan Hayyat Dergi; kış aylarında kendi stilinizi oluşturabilmek için en güzel ve en kapsamlı içeriği vaad ediyor. Gerisi size kalmış, kış alışverişiniz için dergiyi bayiinizden isteyin ve kendi stilinizi oluşturun. 




TASARIMCILAR KIŞ PARÇALARINI SEÇTİ!


Sonbahar'a veda Kış'a merhaba dediğimiz şu günlerde Çağla Aksu, Esra Keskin Demir ve Kuaybe Gider kışsezonunun olmazsa olmaz parçalarını Hayyat Dergi Aralık sayısı için seçti. Kış sezonu için favori parçalarını da seçen tasarımcılar, nasıl kombinlenmesi gerektiğine dair ipuçları verirken, "Moda" nın tanımını kendi görüşleri ile yeniden yorumladılar.


Kuaybe Gider

Moda Geçici, Stil Kalıcıdır

" Moda bir dış etki stilse içsel tepkidir bana göre. Fast fashion denilen bir olgu var dünya üzerinde, hızlı tüketiyor çabuk sıkılıyoruz. Belki de buna alıştırıldık, nefret edene kadar o şarkıyı dinlemek, bıkana kadar aynı kazağı giymek bi daha ona dönüp bakmamak.. Moda bir akım çokta kaptırmamak lazım"

Genel geçer moda bir yana kişinin öznel modası olmalı kesinlikle, sokakta ya da podyumda gördüğümüz her neyin modası ise onu copy paste durumuna düşmeden kendi yorumumuzla stilize etmeli, tavrı olan bir tarz sergilemek olmalı öznel moda.Meseleye bu açıdan bakınca modayı çok da ciddiye almamak gerek aslında. Çünkü söyleyen çok da doğru söylemiş , “Moda geçici , stil kalıcıdır.”




Çağla Aksu

Yeniliklerden Çok, Yaşam Şeklidir

"Moda; üzerine beğenerek ve yakıştırarak giyindiğin her bir parçadır. Günümüzde popüleritesi yüksek olanşeylerin genel adı olarak tanımlansa da, benim için moda, geçici yeniliklerden daha çok, insanın kendi zevk ve beğenileriyle üzerine yakıştırdığı ve onunla mutlu olup, güzel göründüğü her şeydir."

Esra Keskin Demir
Asıl Olan Stildir
"Bence moda gelip geçici bir hevestir, tabiri caizse maymun iştahlılıktır. İşin aslı; geçmişte soyluların avam tabakadan ayrışmak için kıyafetlerini sürekli yenileme çabasıdır. Hep söylüyorum, yine söyleyeceğim. Asıl olan stildir. Nokta. "
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder