Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

3 Kasım 2014 Pazartesi

Casual Chic

Taslaklarda yazılar bekleyedursun ben kısa bir stil postuyla sadece bir ses vermek istedim. Yeni yazılar yine yolda olacak sadece biraz zamana ihtiyacım var. 

Sezonun trendlerinden puantiyenin ayak sesleri gelirken, yok ben  puantiye sevmem diyen de bendim aslında ama işte her şey Esra Keskindemir'in puantiyeli kabını görmemle başladı ve bu trikoyla devam etti. Bazen insan karşı koyamıyor! :)


Çok trend delisi bir insan olduğumu düşünmüyorum, sadece ilgimi çekiyor, paylaşıyorum ama sonrasında zihnime bazı güzellikler çoktan hücum etmiş oluyor ve içlerinden seçerek uyguladığımda oluyor.

Bu trikoyu alırken truvakar kol olduğunu maalesef farketmemişim, sonra iade etmek de istemedim. Truvakar kol modadan silinsin istiyorum, o kadar sevmiyorum. Mutlaka insanı bir kolluk takmak zorunda bırakıyorlar ve o kolluk da mutlaka gün içinde sürekli kayıyor. Ben de aslında hiç ama hiç sevmiyorum böyle iki kat giyinmesini ancak Adil Işık'ın Love Your Body markası kurtarıcım oldu, hem yakasını kapatmış oldum hem de kollarımı. Hem de gözü yoran sıkıntı yaratan bir görüntü oluşmamış oldu. Adil Işık gibi Love Your Body markası da tasarımcılarla ortak çalışmalar yapıyor ve böylece tasarımlar çok daha ulaşılabilir oluyor. Seviyorum ve destekliyorum bu tarz çalışmaları! Bu üstümdeki gömlek de Gül Gölge imzasını taşıyor. Gündelik hayatımda oldukça kurtarıcı bir parça oldu. Bu arada Adil Işık' da online satışlara başladı ve ben ilk alışverişimi yaptım bile, deneyimimi ayrıca yazacağım tabii ki. Merak edenler için sağdaki panelden incelemelerini öneririm. 

Bu fotoğraflar çok güzel bir günün hatırası Kahve Diyarı buluşmalarımızın harika ev sahibesi Banu'nun bizi davet ettiği günden birer hatıra. Bazı insanların hayatınıza girme sebepleri oluyor ve sen bunları çok sonradan belki keşfediyorsun belki keşfetmiyorsun. Banu'nun o güler yüzü, içtenliği, o Kahve Diyarı buluşmalarına katıldığım her günü güzelleştirdi :)


Yaprak formundaki tüm aksesuarlara bayılıyorum bir de o yaprak formu verilirken kıyafetlerimize takılmayacak şekilde yapsalar keşke derken bu yaprak yüzükle karşılaştı hem minik hem güzel bir dokusu var. Çok severek kullanmaya başladım :) Aksesuarsız olmaz tabii ki! Aksesuar sevgimi, instagramdan #aksesuarsızolmaz etiketinden takip edebilirsiniz. 
Gömlek: Gül Gölge- Love Your Body / Triko, Çanta ve Bileklik Mango / Etek:  Herry / Yaprak Yüzük: LCW / Ayakkabı: No Name / 

I've not been 'polka dot' person until i see the Esra Keskindemir's dot coat. Now I'm truly in love with dots :) Today I'm wearing Love Your Body - Gul Golge's men shirt design, Mango trouser, Mango bag, Herry Skirt. I always like accessories, you can follow the tag #aksesuarsızolmaz in instagram. I'll post more dots soon! :)

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder