Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

16 Ekim 2014 Perşembe

Ürün Deneyimi: Mervin İpek Şal

Taslaklarda başka yazı bekleyedursun ben de daha çok yazmak istediğim bir yazıyı hazırlayayım istedim. 

Şal markaları çok soruluyor, bazen sadece aradığımız o rengi beğendiğimiz için aldığımız markalarda oluyor. Ben de farklı ürünleri denemeyi, test etmeyi seviyorum. Bu yazılar da bu yüzden var:) Bu sefer Mervin ipek şalı size anlatayım istiyorum. Mervin ipek şalları açıkçası bilmeden, tanımadan sadece aradığım renklere sahip olduğu için bir sene kadar önce almıştım. Birini çok sık kullanma imkanı bulup birini daha az kullandım. O yüzden gönül rahatlığıyla yazıyorum tüm bunları. Kargom eve geldiğinde açıkçası oldukça şaşırmıştım çünkü gerçekten çok tok kumaşı, bu kadar iyi olmasını hiç beklemiyordum. 

Kullandıkça daha çok sevdim, çünkü neredeyse hiç kayma olmuyor. Eni, boyu çok ideal. Çok severk kullanıyorum, herkese da tavsiye ederim. Mervin şal etiketini görürseniz, kullanabilirsiniz. Hani piyasada hep bahsedilen şal markalarından eksiği kesinlikle yok. 

Hani uzun süre kullandığım renk var ya, hiç ama hiç tüylenme, yıpranma olmadı. Hala ilk günkü kalitesinde. 

Tek eksikleri sanırım satış noktaları... O dönem online alışveriş sitesinden temin etmiştim ama şimd farklı farklı sitelerde de hiç denk gelmiyorum. Halbuki gelsem tereddütsüz alacağım markalardan biri. Siz de aynı şekilde davranabilirsiniz. Marka yetkilileri de inşallah sesimi duyarlar, satış ağlarını genişletirler :) 

Share this article with your friends.

7 yorum:

 1. Kalitesini beğendiğim hatta ütü bile istemeyen As gold as şalları da çok iyidir benim de sıkıntım onları her yerde bulamamak.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunu ilk defa duyuyorum, denk gelirsem bilirim artık :)

   Sil
 2. Ben de Ecardin i beğendim modanisadan almıştım ama bugün baktım 20-30 lira civarında artırmışlar fiyatları:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de ge geçenlerde oradan bir şal almıştım ama markasını hatırlayamadım... Fiyatları yükseltmeleri de kötü olmuş.

   Sil
 3. ben de ipeksalevi.com dan bir şal almıştım geçen yıl duruşundan, tokluğundan çok memnunum, fiyatı biraz artırmışlar ama alternatif olabilir, sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O markayı biliyorum aslında ama hiç kullanmadım henüz. Teşekkürler paylaştığınız için :)

   Sil
 4. ecardin ipek şalından memnun musunuz ??

  YanıtlaSil