Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

23 Ekim 2014 Perşembe

Tasarımcı: Chalah By Çağla Aksu

Çağla Aksu'yu siz nasıl tanıdınız bilmiyorum ama ben onu lila tuniğiyle tanıdım. O lila tunik, görür görmez, benim aklıma kazındı. Tabii ki bunun en büyük nedeni benim o karşı koyamadığım lila sevgim oldu. İşte o parça benim için Çağla Aksu'nun simgesi oldu. İsmini zikrettiğimde de bahseder oldum bu tunikten.


Alsam mı almasam mı? Ah yeni bir lila tunik almıştım gel gitleriyle dolu bir yaz geçirdim diyebilirim. Tamam, alışveriş yapmak güzel de dolaptaki diğer lila tunik benim vicdanımı sızlatırdı alsaydım... 

Sonra bu lila tunik sayesinde diğer ürünlerini de keşfettim ve farklı detaylar kullanmasını çok sevdim. Etekte kullandğı perdeler, yakalarda değişiklik araması, desenleri özgürce kullanması. Bunlar hep diyorum ya, giyinmeyi seven bir muhafazakar kadın için çok önemli. Çünkü muhafazakar kadınlar bir dönem kendilerine uygun kıyafet bulamadıklarından şikayet ediyorlardı, sonra yaşlarına uygun kıyafet bulamadıklarından şikayet oldular, en sonunda ise çeşitliliğin az olmasından şikayetlerini duyuyordum. Şimdi Çağla Aksu gibi tasarımcılar sayesinde çeşitlilik de artıyor. Bakalım biz hanımlar şimdi neden şikayet edeceğiz? :)


SefaMerve için hazırladıkları ürünleri de ayrıca beğendiğimi söylemeden edemeyeceğim, yeni beni kendine çeken lila :) Chalah markasını da özellikle isim olarak çok beğeniyorum. İnşallah markasının da kendisinin de yolu açık olur. Tasarımlarını dünya tanır hale gelir.
Enerjisi fotoğraflarından yansıyan bir insan o, ama bu sadece bir fotoğraf illüzyonu değil. Yeşil Topuklar için yazdığı yazılardan da aynı enerjiyi rahatlıkla hissediyorsunuz. Bu arada orada yazdığı her yazıyı çok kıymetli buluyorum. Özelikle stil sahibi olmak üzerine yazdığı yazıyı mutlaka dikkatle okumanızı rica ederim. Yapmış olduğu nokta atışlarıyla sizi yönlendireceğine inanıyorum. 


Şimdilerde yeni sezon gündemiyle oldukça meşgul olan tasarımcının ürünleri oldukça beğeni alıyor. Gündelik giyiminizde de kullanacağınız, rahatlığın ön planda olduğu ürünler tasarlıyor. 


İşte benim henüz tümünü görmeden yeni sezonda vurulduğum parça bu triko pardesü oldu! Dolabıma girmeden nelerle kombinleyeceğimi ve hatta fotoğraf çekimlerini bile hayal etmiş durumdayım! Kendisine de çok yakışmamış mı?


Yine yeni sezondan puantiyeli panço ile çok gönülleri fethedecek gibi. Sahi siz Çağla Aksu'yu nasıl tanırsınız?
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder