Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

20 Ekim 2014 Pazartesi

Tasarım: Besign Jewellery - Mücevher Tasarımında Farklı Formlar

Aksesuarlarda farklı formlara tek kelime ile ba-yı-lı-yo-rum! Aksesuarları çok seviyorum, ancak farklı detaylar gördüm mü gözlerimden gerçekten kalpler fışkırıyor. Evet, çok fazla aksesuar var ama aralarından farklıları hemen seçilir. En kıymetlileri onlar olur bir anda... Hani hem kullanmaya kıyamazsın hem de onun yerine başka birini takmak istemezsin.

Bugün de yine gözlerimden kalpleri taşıran, en kısa zamanda aksesuar kutuma eklenmeli dediğim, yıllar geçse de güzelliği, gözümdeki değer, değişmeyecek tasarımlara sahip olan Besign Jewellery ile henüz tanışmadıysanız sizi tanıştırayım istiyıorum.

Uzun zamandır instagramdan takip ediyordum etmesine de beni asıl mest eden tasarım şu kırlangıç oldu. Bu kolyeye baktığımda tek düşündüğüm yıllar boyunca zevkle takacağım hatta benim için aile yadigarı olabilecek bir parça bu... Vintage sevgimi biliyorsunuz ya benim çocukluğumdan beri bir sevdam da aile yadigarı takılar... İşte Besign Jewellery o kategoriye giren tasarımlara sahip. 


Daha sonra ise şu fil kolye beni benden aldı! Kaç senedir fil detaylı aksesuar görünce kendimi tutamadığımı bilmiyorum. Bu da oldukça hoş bir fil tasarımı... öyle ki dolabımdaki tüm fil detaylı takıları başka bir kutuya koydurup kaldırmama sebep olacak cinsten:)


Benim en çok dikkatimi çeken çizimleriyle beraber paylaşılması oldu. Bir de geometrik detaylar eklenmesi... Ben ki geometrik detayları sevmiyorum derim, bu şekilde yorumlanması geometrik formlara bakış açımı değiştirdi. Beni en çok cezbeden gümüş ve elmasın birleştirildiği bu seri oldu.Tabii ki sadece kolye tasarlamıyorlar :) Saç aksesuarları, bileklikler, yüzükler... Çok hoş detaylar kullanıyorlar. Arm party trendi hala devam ederken bir Besign Jewellery bilekliği ile tüm arm party bilekliklerinize kolaylıkla veda edebilirsiniz.Benim henüz sahip olmadığım ama wish listime eklediğim bu tasarımları Büşra Eskizeybek tasarlıyor.Bu birbirinden güzel tasarımların çok daha fazlası instagram hesaplarında mevcut. Satış noktaları ise: Midnight Ekspress , İKSV Tasarım Mağazası, İstanbul Modern Mağaza. Seçim yapma konusunda kolaylıklar diliyorum :) 
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. Ayy ne güzellermiş ama ben asıl sizin takı dolabını merak ediyorum:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. aslında ben onu bu yaz sonunda yayınlamayı düşünüyordum, hani yaz aksesuarlarım gibi. ama bir türlü fırsat bulamadım. Belki bir gün topluca yaparım :)

      Sil