Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

6 Ekim 2014 Pazartesi

Stil: Minti Sevdiğimi Söylemiş Miydim? :)

Minti çok sevdiğimi söylemiştim, değil mi? Yaz kış giyinebilirim:) Bu look da bu yaz yaptığımız ikinci tatilden. Aslında ilk tatil için, kirlenince içimin yanmayacağı, rahat rahat tunikler ararken karşıma çıkan bir tunikti ve benim bununla fotoğraf çektirmek hiç aklıma gelmemişti. Ancak instagramda paylaştığım bir #tepedenmoda fotoğrafında bu tunikle olan kombinimi yayınlamam çok rica edildi. Ben de birebir aynısı giyinme fırsatı bulamadım ama başka fotoğraflarla telafi edeyim istedim. 

Ne de olsa kombin postlarını bitirmek için yayınlamak lazım, bir yandan da sonbahar lookları var kafamda. Yine planlar, planlar yani :) 


Kombine geri dönecek olursak, yaz için en uygun kıyafetleri seçmiş olabilirim. Varlığı hissedilmeyecek derecede hafif parçalar. Tunğim de pantolonum da çok ince, tiril tiril kumaşlardan. Babet ve çanta seçimim ve hatta kolye seçimim de öyle hafif, öyle rahat seçeneklerdi. Seviyorum bu derece rahat giyinmeyi ki tatil için de giyilmesi gerekenler bu şekilde rahat olmalı. Kaldığımız otelle ilgili detayları ayrı bir yazıda paylaşmak istiyorum, kombin postlarını da böylece ayırmış olacağım yine. Hem otelle ilgili fikir almak isteyenler direk yazıya ulaşmış olurlar.


Normalde #eymenoski'nin fotoğraflarını paylaşmıyorum ama bu fotoğrafa karşı koyamadım açıkçası. Hem biraz renk uyumu olmuş, hem de kısa bir süre geçmiş olsa da ne kadar değiştiğinin göstergesi olmuş. Evlat çok tatlı! Kesin bilgi! Bu aralar cümleler kurmaya başladı, muhtemelen benden başka kimse anlamaz, ama dünyanın en güzel sesi onun! En güzel cümleleri o kuruyor bana. Tabii her şey bu kadar kolay da değil, iki yaş sendromu denilen bizim eve de uğradı bir süredir. Bu yüzden ona bu aralar minik kurbağam demek yerine minik canavarım gibi hitaplarda bulunuyor olabilirim :)Yeşilin ne kuvvetli bir etkisi var, fotoğraf güzel olmasa bile içine yeşil girince bir anda güzelleşiyor o fotoğraf.

Bu arada resimlerde gülemediğimi söylemiş miydim? Ya çok gülüyorum ya da gülemiyorum ve en iyisi gülmemek diye düşünüyorum. Ama sizi yanınızda gülmeniz için teşvik eden birileri olunca gülmemek çok zor! Allah onları yanı başımdan eksik etmesin inşaAllah.


Instagramdaki kadar hoş bir tepeden moda olmasa da her postta yaptığım eklemesem olmazdı. Ve kolyelerim, instagramdaki hesabımı kilitledim birkaç gündür. Ancak takip ediyorsanız, #aksesuarsızolmaz tagine tıklarsanız aksesuarlarımı görebilirsiniz. Bu aralar pey paylaşımda bulunmamış olabilirim ama yine başlayacağım. Sadece bu ara istediğim ışığı yakalayamıyorum, ışığın olduğu saatlerde hep meşguliyeyime denk geliyor :)


Bir döneme ne kadar bilezik sevdiğimi hatırlayanlar olacaktır, artık aynı derecede bir kolye sevdam var. Hayırlı olsun. Statement kolyeler, uzun kolyeler, hepsi ilgi alanımda, radarımda... Bir ara wish listlerimi yayınlıyordum, her an öyle şeyler yapabilirim yine. 

Bu arada hani kirlenince içimin yanmayacağı demiştim ya, bu tunikte artık kocaman bir leke var ve ben henüz çıkarmakta muvaffak olamadım. Halbuki ben daha o merak edinilen kombinin fotoğraflarını çekecektim bu tunikle :) 


Şal: Armanda/ Tunik: LCW / Pantolon: Pull and Bear / Babet: Mango / Çanta: / Mango / Kolye: Pull and Bear 
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. Bence çok hoş bi kombin olmuş,kolyede çok şık güzel günlerde kullanın :)

    YanıtlaSil