Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

24 Ekim 2014 Cuma

DOSYA | ÇANTA: Mulberry'nin Yeni Kolleksiyonu Tessie

Madem ki çanta sevgim almış başını gidiyor, bu sevgiyi sizinle paylaşayım istiyorum. Bu aralar hikayelerini sevdiğim, beğendiğim, piyasada yeni olan çanta markalarının hikayelerini hazırlayacağım. Benim için büyük keyif olacak, umarım sizin için de aynı derecede keyifli olur. Hem fena mı, çantalara beraber iç geçiririz :)

İlk yazıda bana Hayat Ağacı'nı anımsatan logosuyla gönlümü fetheden ve sanırım sırf o logo için yerini hep koruyacak olan Mulberry'nin yeni markası Tessie'ye yer vereyim istedim. Mulberry geçtiğimiz aylarda Tessie kolleksiyonunun daha gündelik tarzda takılacak olan, yalın tasarımlı çantalardan oluştuğunu duyurmuştu. Böylece fiyatların da Mulberry kadar yüksek olmayacağının da sinyalini vermiş oldu. 


Kolleksiyon dört tip çantadan oluşuyor; Tessie Satchel, Tessie Mini Satchel, Tessie Hobo ve Tessie Tote bag. Bunlara ek olarak kemer ve anahtarlıkta var. Bu yalınlığı sevdim açıkçası ben.


Bu kolleksiyonda benim olsun diyeceğim çanta Tessie Bordo Tote bag. Satchel çantaları çok sevsem de özellikle mini boylarından uzak durmak isterdim. Hobo çantalarında duruşu başkalarında hoşuma gitse de kullanırken pek kendimi rahat hissetmiyorum.


İlerleyen yazılarda moda devi haline gelmiş çanta markalarına haber vermek istediğim kadar, yeni piyasaya girmiş, ismini duyurmaya çalışan, kendilerinden gözlerimi ayıramadığım çanta markalarına da yer vermek istiyorum. Bazen insanlar bana tasarladığım bir şeyler olup olmadığını soruyorlar, kendimi o kadar yetkin görmediğim için bu soruya hayır cevabını da versem de bugün eğer bir gün bir şeyler tasarlayacak birikime ulaşırsam bunun çanta olabileceğini düşündüm. Ah ne güzel olurdu!


Mulberry ran out the new collection Tessie! The collection has plain designs and useful for daily life. Even I love Satchel bags I wonna have one of bordeaux Tote Bag one day.
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder