Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

10 Ekim 2014 Cuma

Alışveriş Deneyimi: Shopi go

Ana sayfası beni benden alan bir alışveriş sitesi Shopi go! Çok sevdiğim bir tasarımının olması yanı sıra ürün seçimleriyle çok, çok iyi olan bir adres. Tasarım ürünlerle dolu, gerçekten başka yerlerden çok sık ratslayamayacağınız derecede dünya çapında özel tasarımlardan bahsediyorum. Uykusuz gecelerde uğranması tehlikeli olan adreslerden biri. Gerisini siz düşünün ya da direk tıklayıp kendiniz görün! Öyle çok ciddi bir alışveriş yaptığımı henüz söyleyemeyeceğim, hatta sadece bir kere alışveriş yaptım ama aldıklarımdan dolayı kendisine öncelik vermek istedim. Her zaman bu tarz alışveriş yapmıyorum ne de olsa. 

Kitap okumayı ne kadar çok sevdiğim malum, bu ara biraz çok satanlara ağırlık vermiş olmamdan dolayı sıkıldığımı da itiraf etmeliyim. Bir süre sonra çok yavan geliyor sürekli roman okumak. Popüler kültür yayınlarını okumak bir dert, okumamak ayrı dert. Böyle olunca ben de biyografilere ağırlık vermek istedim. Önceden biyografi daha çok yazardım, bu ara bloğu o konuda da biraz ihmal ettiğimi söylemeliyim. Telefi edeceğim, söz! Öncellikle Grace Anılar'ı okumak istiyordum, ancak her zaman kitap almak için kullandığım online alışveriş sitelerinde aradıklarımı bulamamıştım. Baktığım kitapçılarda da farklı farklı yayınlara denk gelsem de istediklerim olmayınca almak istemedim. Aslında aradığım ciltli kitaplardı, halbuki shopi go'ya özel ciltli yayınlar bile varmış. Yeterince aramamışım galiba. Bir de buna ek olarak Kinfolk arayışım eklenmişti ki Shopi go' da bulabileceğim söylendi. Ah dedim, nasıl daha önce görmedim. 
Aradığım tüm kitapları bir anda görünce ne kadar mutlu olduğumu tahmin edersiniz artık. Ayrıca bilenler biliyor, çok fazla ve farklı içeriklere sahip dergileri de okurum. Çok severim. Bloğumun içeriğini, tıpkı bir dergi gibi geniş tutmaya çalışmamdaki en büyük sebep bu sevgi işte! Kinfolk benim uzun zamandır okumak istediğim farklı bir yayın. Uzun süre elimden düşmeyen, kitaplıktan atmaya kıyamacağım derecede güzel bir içeriğe sahip. Bundan sonra hep almak istediklerimden oldu.

Şimdi tek derdim elimde beklettiğim kitapları sırayla bitirip Grace Anılar'a başlamak. Gelir gelmez hemen karıştırıp biraz okumuş olabilirim!
Yeni üyeler için %15 indirim sunuyorlar, haberiniz olsun. Benim gibi kitap ve dergilerle sınırlı kalmayıp benim almadığım muglardan da alabilirsin mesela. Ben de şimdi ekranı kapatıp kendime daha fazla bakma telkinlerinde bulunabilirim, ürün seçenekleri o kadar güzel ki bu biraz zor olacak :)

Kinfolk'un 11. sayısını da eklemişler, sanırım ben daha fazla dayanamıyorum :)Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. Tam da almayı düşündüğüm kitapları almışsınız. Ben de Shopi go'da çok beğenmiştim. Keyifli okumalar!

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. kitapları henüz elime alamadım ama çok teşekkürler :)

      Sil