Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

1 Eylül 2014 Pazartesi

Stil: Limon Sarısı

Sonbaharın gelişini kutluyor herkes. Evet, kabul, çok sıcak bir yaz geçti ancak çok da güzel bir yazdı. Bol bol gezdim, yüzdüm hayatımın en iyi tatilini geçirdim. Fotoğraflara çokça bakıp, hasretle andığım bir kış bekliyor sanırım. Bunu kışı, soğuk havalarda gezmeyi bile seven biri söylüyor, düşünün artık. Dua hükmüne geçsin, kışı da yazı gibi bolca gezebildiğim, fotoğraf çekebildiğim bir sene olsun inşallah.


Sonbahar gezmelerinin tadını çıkarmaya bakmalı en iyisi, günü birlik gezmelere çıkmalı. Yoksa yazdan kışa direk geçiş benim için oldukça sancılı olabilir. Yazın vazgeçilmezlerini hayatımızdan bir anda çıkarmamalı bir mesela. Limonatayı sonbahar güneşinin altında höpürdetmeli, akşam esintisi için yanına ince bir hırka almalı, akşam yüyürüşlerine çıkmalı mesela :) 


Fotoğraflar, üniversiteden bir arkadaşımın evine gitmeden hemen önce çekildi. O hamileyken ben evleniyordum sanırım, en son o zaman görüşmüştük :o İşte kalpler birbirinden emin olunca aradan ne kadar zaman geçse de, ikimizin de çocukları olsa da kaldığımız yerden devam ettik. Edelim zaten. İyi niyetli, samimiyetine güvendiğim insanlar hiç eksik olmasın hayatımdan. 


Ahmet'in ev gezmelerinde başıma ne işler getirdiğini bildiğim için rahat giyindim, bol :) Tam da tahmin ettiğim gibi oldu zaten. Günün sonunda kocaman bir dağınıklık bıraktık arkadaşımın evinde. Eminim eşi gördüğünde şok olmuştur. Ben aslında leopar desenlerini pek sevmem. Gerçekten tarzım değil, en azından şimdilik ;) Ancaak bazen öyle bir yerde karşıma çıkıyorlar ki ya görmezden geliyorum ya da vuruluyorum. Mesela çok harika lepoarlı bir gözlüğüm vardı ama artık yok:) Şu ara her an yine yeni bir tane olabilir ya da her an leopar detaylara sahip bir çantam olabilir. Bu kış için en çok istediğim şeylerden biri mesela o :)

Bu da leoparlı kısmını görmezden geldiklerimden oldu. Hani derler ya alışveriş yaparken beğendiğiniz ürüne 15 dakika zaman verin, o 15 dakikanın sonunda hala istiyorsanız alın diye. Ben bu tuniği günlerce alsam mı, almasam mı diye düşünüp, limon sarısına kanıp aldım.  Beylikdüzü'nde tesettüre uygun seçkin markaları sunan yeni bir butik açılmıştı, keşif gezisine gitmiştim. Bilmeyenler için hemen paylaşayım, Efla Butik. Benim için büyük kolaylık olacağına inanıyorum:) İş hayatlarında başarılar diliyorum.

Gümüş rengin beni ele geçirdiğini görmek zor olmasa gerek. Daha çok gümüş aksesuar detaylarını bu kış bolca göreceğiz. Daha önce gümüş detayların yükselişine bu yazıda yer vermiştim. 
Yeni ay, yeni planlar demek benim için, bazen de yeni hayaller tabii ki. Şimdi ben onları inşa etmekle uğraşayım. Yeni yazılar yolda olacak inşallah :)


Şal: Armanda / Tunik:Tdee concept / Pantolon: M&S / Ayakkabı: Tango / Çanta : Mudo / Bileklik: Mango / Kolye: H&M / Saat: Hediye

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder