Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

13 Eylül 2014 Cumartesi

Stil: Bendeki Mint Sevgisi Bambaşka

Mint 'moda' olup her yerde karşımızdan çok öence benim en sevdiğim renklerden biriydi. Gerçi o dönem mavi ile yeşil arasında gidip gelen tüm renkler benim favorimdi :) Bu fotoğrafları da sadece mintin hatırına yüklüyorum yoksa bu tunikle başka planlarım daha var, gerçi instagrama fotoğrafını koyar koymaz ufak bir zarar gördü desem... gel de sosyal medyadan da nazar değeceğine inanma :)


Bir pazar günü farklı bir mekanda kahvaltı edeceğimizi planlamıştık ama sonra işler değişti, ikinci kararımız olan mekan da bizi ihmal edince sahilde bulduğumuz bir aile çay bahçesinde kahvaltı yaptık. 

O kadar nezih bir mekandı ki bir de çocuklar için ahşaptan salıncak ve tahtaravelli de koymuşlardı, #eymenoski için iyi olduğunu itiraf etsem de biraz nemli toprakta benim topuklularla ve pantolonum neredeyse yere değen paçalarıyla çimenlerin üstünde yürümek birazcık zorlu oldu. Bilseydim böyle bir yerde kahvaltı yapacağımızı ben de ona göre giyinebilirdim. Havalar soğumaya başlayınca açık hava kahvaltıları son bulur, spor ayakkabı ve kot üçlüsü vazgeçilmezim olur :)


Yine de mutluyum, eşimin daha çok gülümse uyarılarına tebessüm ederek karşılı veriyorum :)

Yere düşen yapraklar sizi hüzünlendiriyor mu, benim aklıma güzel fotoğraflar geliyor sadece... Ee tabii sonbaharın güzel taraflarından biri de bu. 

Bu çanta mint sevgimin ne kadar uzun süredir olduğunun bir kanıtıdır diyebilirim :) o kadar eski ama bir o kadar da vazgeçilmez. Ölçülerine oranla bir sürü eşya koyabildiklerinden.
Bugün kullandığım aksesuarlar çok özel... Kolyeyi yıllar önce teyzem bir hac ibadeti sonrasında getirmişti, çocuk aklı onu değiştirmeyi düşünüp bozmuştum. Annem bunu hiç unutmamış ve teyzelerimden bulmuş, bana getirmiş. anne işte, siz ona dair, kendinize dair herşeyi unutabilirsiniz ama o sizi unutmaz. Yavrum sever yavrusunu olayı bizdeki işte...


Bilekliklerim ise instagram üzerinden bir butikten, hala takibe almadıysanız takibe almanızı öneririm. Çok kaliteli, hoş ürünleri var ve güvenilir bir satıcı, tavsiye ederim. Buradan takı günlüğünüz hesabına ulaşabilirsiniz.
Bir çay bahçesinden ummadığımız bir hizmet kalitesiyle ve lezzetle veda edeyim o zaman. Hafta sonu kahvaltıları hep böyle keyifli olsun inşallah.


Tunik, pantolon: Modanisa / Ayakkabı: Tango / Çanta: Mango / Şal: Armanda (İpek/tafta)
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder