Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

29 Eylül 2014 Pazartesi

Nasıl: Ton Sür Ton Nasıl Giyilir?

Tonsürtonu çok sevdiğimi defalarca söyledim, bu sezon daha çok göreceğimizi düşününce biraz fikir vermek istedim. İtiraf ediyorum, biraz da kendim için yaptım bunu! Seviyorum kıyafetlerin arasında olmayı, sezon parçalarını karıştırmayı. Modayı, kıyafetleri seviyorum!

Yazdan kalan bir mavi hayranlığım var, malum! Yeni sezonla navy ve griye evrilerek devam ediyor bu sevgi.  Ne giyineceğimi düşündüğümde an aklıma ilk maviler geliyor. Havalar da soğudu, kot ceket giyinmek için son günler! :) Ben henüz kot ceketini dolabındna çıkaramamışlardanım, onun hasretini bu şekilde gidereyim olmaz mı? Bebe mavisini de araya bu bahaneyle sıkıştıralım. Eteklerime yavaş yavaş elim gitmeye başladı. Hava sıcaklığı böyle düşmüşken etek giymek pek mantıklı değil ama ben dolabımdaki eteklere biraz haksızlık ediyorum sanki. Böyle işe de oldukça rahat gidilebilir. Spor şıklık bu olsa gerek. Lacivert ofis ortamına en çok yakışan renklerden. Ağırlığıyla kendini hemen fark ettiriyor. 


Ve gri! Ne garip bir renksin sen aslında, tek tek bakınca ne yüzü soğuksun, biraz da meymenetsiz sanki :) Ama bu kış grilerin tahtı hazır. Ben de geçen sezondan beri karşı koyamıyorum griye. Tonsürton da siyahlarla dengelemeyi tercih ettim. Kumaş pantolonla yine ofis şıklığı da sunan da bir kombin oldu. Böyle bir kombini biraz farklı aksesuarlarla detaylandırmak lazımdı. Alecander Mcqueen kolye oldukça basit ama aynı zamanda kıyafete farklılık katacak cinsten. Neredeyse evde kendimiz bile yapabiliriz. Bu arada benden söylemesi yakında yine çokça fiyok görebiliriz. Yalnız o gri pelerinin güzelliğini ne yapacağız onu bilmiyorum. Merak edenler için net-a-porter'dan.

Daha önce söylemiştim, tonsürtonu en çok kremlere yakıştırdığımı... Bu sefer biraz turuncuyla hareketlendirmek istedim.  Şalın deseni ve rengi, gözlük camıyla beraber kombine hareket katmak için seçildi. Zürefanın düşkünü beyaz giyer kış günü... Yağmurlu havalarda temiz tutmak biraz zor olsa da bu romantik hava etkiledi beni. Nedense dilime Singing in the Rain takıldı, filmini seyretmek için uygun zaman. Bu arada şurada Tabe Kıyamet gözlük ve çanta hediyem var, katılmak için tık tıkShare this article with your friends.

2 yorum:

  1. Yaptıgın kombinlere aksesuar seçimlerine bayıldım ! Emegine saglık... Adana da bahar diye bir şey yok :( Yazdan kışa kıştan yaza geçiveriyoruz hemen ...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ama kışı da yumuşaktır sanırım :) teşekkürler :)

      Sil