Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

3 Eylül 2014 Çarşamba

Nasıl: Crop Tops Nasıl Giyilir?

Crop topslara yani kaba bir şekilde çevirirsek yarım üstlere trend raporunda yer vermemiş olabilirim ama gözümden kaçmış değil tabii ki. Bir crop top tesettüre uygun bir şekilde nasıl kombinlenir peki? Bence en güzel yüksel belli maksi etek ve maksi elbiselerle kombinlenir. Hem çok rahat, hem biraz salaş bir etki elde etmiş olursunuz.

Sonbahara girmek üzere (tamam girdik artık kabul etmem gerekiyor :)) olduğumuz şu günlerde ben şiddetle maksi elbiselerin üstüne trikoların kombinlenmesini öneriyorum ve bunu hayal ediyorum. Sonbahar akşam gezmeleri için daha uygun bir seçenk olmaz sanki :)

Bu aralar hayalini kurduğum renkler bunlar nedense, pembeyi hiç bir zaman çok sevmedim ama monokroma en çok pembe yakışıyor. Çizgililer de radarımdan kaçmıyor bu ara, hatta mümkünse çizgilileri başka desenlerle kombinlemeliyim. Çok hoş oluyor uygun desenler seçildiğinde. 
Gelelim detaylara. Tüm kombinlerde gözlük kullandım çünkü ilk defa bu yaz bu kadar gözlüklerimle yapışık yaşadım ve çok ciddi bir güneş gözlüğü merakı oluştu. Güneş gözlüğünü kullanmaya sonbahar ve kış aylarında da devam edilmesinin gözler için yararlı olduğunu belirtiyor uzmanlar. ( Yazar burada kendine o çok beğendiği leopar gözlüğü almak için bahanelerini arttırıyor :)) Tüm kombinlerde babet kullanmayı tercih ettim, o rahat etkiyi kuvvetlendirmek içib. Bu kombini pembe detaylarla renklendirmeyi seçtim. 

Turuncu sonbaharla beraber biraz koyulaşsa da sezon trendlerinde yerini koruyacak. Bu sefer daha naturel bir görünümü tercih ettim. Bu kıyafetleri görünce hemen üstümü değiştirip sokağa çıkmak geliyor içimden :) 


Bir Fenerbahçeli gibi mavi sarı renklerini beraber kullanmayı seviyorum. Çok hoş olduğu bir gerçek, bir de turkuazla turuncu, taba gibi renkleri kombinlemeyi... Yaz ben hayalimdekileri fotoğraflayamadan bitti sanki.


Turuncunun hayatımda daha fazla yer edindiğinin kanıtı olsa gerek.Bir çarpıcı renkli parça varsa, diğerlerini daha doğal tonlarda seçmek doğru seçim. Baştan aşağı parlayan renklerde giyinmemeli. Bazen ben de renklerin gücüne karşı koyamayıp yapıyorumdur ancak sadelik her zaman daha güzel. Hele tesettürlü olunca. Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder