Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

2 Eylül 2014 Salı

Instagram Alemi: Pera Nil'in Maceraları

Bilun Şen, nam-ı diğer Bilun Design'ı çoğunuz takı tasarımlarından tanıyorsunuzdur belki de. Çünkü ben öyle tanıdım :) O dönem sanırım bir yeni yıl arifesiydi, bloğunda o konsepte uygun tasarladığı aksesuarları paylaşmıştı maalesef benim istediğimden kalmamıştı. Ancak ben o gün Bilun'un samimi görüntüsünün altında çok daha sıcak bir insanın olduğuna tanık oldum. Bazı şeyleri anlamak için yüz yüze görüşmeye gerek yok.

Sonra zaman son hızla aktı geçti ve Bilun'un Pera Nil adında bir masal prensesi oldu :) Bu blogpostun konusu da bu şekilde ortaya çıkmış oldu. Pera Nil büyüdükçe Bilun birbirinden güzel masallara götürdü bizi, Pera Nil bu masalların hep başkahramanı oldu. İlk gördüğümden beri hayranlığımı gizleyemiyorum açıkçası. Daha önce Adel Enersen'in böyle fotoğraflar çektiğini duymuştum ve buna benzer onlarca fotoğraf da gördüm, ama Pera Nil'in fotoğrafları ayrı bir sevgi uyandırdı ben de. Detayların güzelliğini nasıl görmezden gelebilirdim ki :) O çimenleri ilk gördüğümde eşime bile göstermiştim. 


Pera Nil'in her ay dönümünde Pera Nil yeni bir maceraya atılıyordu. Bir gün bir kelebek olup, diğer gün bir bulutun üstünde uçuyordu.


Pera Nil büyüdükçe farklı farklı maceralar daha da renklendi sanki, artık onun gülüşü de dahil oldu çünkü :) İçinde masum bir yavru olan herşey güzeldir zaten.


Bilun'un hazırladığı her bir detaya hayran kaldım her seferinde. Hayran kalmamak elde mi? Bilun'un hayal gücünün zenginliğinin yanı sıra muhtemelen atölyesindeki malzemeler de zenginlik katmıştır. Kendimi düşünüyorum da böyle şeyler yaptığımı, bir iki aydan sonra kitlendirdim muhtemelen :)En çok hoşuma giden şey de Pera Nil'in bu duruma oldukça alışmış olarak gözüküyor olması. Neredeyse pozlarıyla katkıda bulunuyor.


Bazı çocuklar doğuştan şanslı oluyorlar, bundan eminim artık. Bilun'un Pera Nil ile oynadığı bazı oyunları görünce ah keşke benden önce bebeği olsaymış dediğim oluyor. Ondan öğrenip ben de Ahmet Eymen'le oynardım diyorum. Muhtemelen bunu bir çok kişiden duymuştur :)

Bilun'un Pera Nil'le maceralarını instagram hesabından, diğer aktivitelerini de kişisel bloğundan takip edebilirsiniz. Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. Daha once de soylemistim degil mi? Ne kadar tatlisin 💕 😘 Cookk cok tesekkur ederim, begenine, guzel sozlerine. Nasil mutlu oldum anlatamam. Kocaman sevgiler ve opucukler bizden ♡♡♡

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. o tatlılık sana ait, bunu biliyorsun değil mi :))

      Sil