Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

9 Eylül 2014 Salı

Güncel: Yeni Sezonda Tekbir Giyim

Birer birer yeni sezon kolleksiyonları beğenilere sunuluyor. Sonbaharın kendine has bir ihtişamı var, bu da tüm kolleksiyonlara yansıyor sanırım. 


Sonbaharı biraz hüzünle karşılamama rağmen ben de karşı koyamıyorum. Yeni sezon heyecanı sardı dört bir yanımı :) Şimdiden elim kahvelere, yeşillere, bordolara ve her mevsimin vazgeçilmek rengi olan asaletin simgesi siyaha uzanmaya başladı. Pastel renklere elim gitmiyor eskisi kadar.

Tekbir Giyim, bu sezonda zamansızlığı hedeflediğini ifade ediyor. Sadelikle ihtişamı birleştiren ürünlerle gündüzden geceye geçişlerde kolaylık sağlıyor.  Kışın göz dolduran ve bir kaç sezondur vazgeçemediğimiz trendlerinden olan barok desenler, deri detaylar bu sezonda da  gözdemiz oluyor. Buna ek olarak yazdan gelen bohem stilini yansıtan püsküller sadece çantalarda değil, kaplarda tuniklerde. 


Bu kolleksiyonda beni çeken şey renkler oldu açıkçası. Yağ yeşil, kahve, hardal ve bordo... ve morun her tonu. Bu renklerin gelişi belliydi aslında ama kolleksiyonlar da gördükçe, evet, gelsin artık sonbahar dedirtecek kadar güzel.


Sadelikten yana olanlar da unutulmamış tabii ki. Sonbaharın rengi olan kahverengi deri detaylarla birleştirilmiş ve ortaya soft sonbahara yakışan bir görünüm ortaya çıkmış. 


Aslında en çok yazın kullanılan seve seve kullandığımız çiçek deseni sonbaharın gelişiyle unutulmamıi, sonbahara uygun renklerle bezenmiş.


İnce yünlü, kadife ve ipeksi kullanışların kullanıldığı bu kolleksiyonun çekimlerini sevdim. Ürünlerini daha detaylı görmek için mağazaya uğramalı :) Bilmeyenler için söyleyeyim, manken Larisa Gacemer.

Share this article with your friends.