Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

16 Eylül 2014 Salı

Güncel: Sefamerve'nin İpek Şal Kolleksiyonu Sonbahar İçin Hazır!

Daha önce Sefamerve'den yaptığım alışverişlerden ve aldığım ipek şaldan bahsetmiştim. Açıkçası bana % 100 ipek şal bakımından hem renk seçeneği hem de çeşit olarak yeterli gelmemişti. Daha önce ipek şalları aldığım farklı online siteler vardı ama ben farklılık arıyorum, yeni markaları denemeyi seviyorum, Sefamerve'nin bu konuda eksiği olduğunu düşünmüştüm. İpek şal rahatlığını yaşamış biri olarak da sırf desenini beğendiğim için viskon ya da polyester şallara yönelmek istemiyordum. Daha çok ipek şal olmalı diye düşünmüştüm. 

Sefamerve çok güzel bir şal kolleksiyonu hazırlamış sonbahar için ve sanki benim bu isteğime yanıt vermiş! Bu şallar geleneksel yöntemlerle üretilmiş, doğal boyalar kullanılmış ve kanserojen madde içermiyor. Bu konuda benim takdirimi kazandılar.

                                         
Çiçek desenli şallar, sade kıyafetlere oldukça hoş hareket katıyorlar bence. İnsan bazen sırf desenleriyle hareket katsın diye eşarpları seçerken şalların rahatlığını da özlüyor. Şu sonbahar günlerinde ihtiyacımız olan da bu zaten, biraz hareket :)

En sevdiğim üstteki oldu diyebilirim. 

                                         

Desenlerin farklılaştırılması hoş bir detay. Aynı desen farklı renkler uygulanması yerine böyle kullanılması beni fethetti.

                                            
Desenli şalların bir avantajı da bir çok renk kullanılmasını sağlaması. Bir şalı içindeki tüm renklerin yanı sıra farklı renklerle  kombinlemek sizi şal masrafından bir ölçüde kurtaracaktır. Dolapta yer açılacağından da eminim. Bu açıdan ben desenli şalları çok seviyorum.

                                     


Özellikle sonbaharın ilk günlerinde kurtarıcı olacak bu şalları görünüşte beğendim ancak henüz kullanmadığım için, kullanımı açısından yorum yapamıyorum. Yakın zamanda kullanma fırsatı bulursam onu da yazacağım. 
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. En alttaki yeşilli hoşuma gitti :)

    YanıtlaSil
  2. İlkini ben de çok beğendim renklerin durgunluk orantısı çok güzel.

    YanıtlaSil