Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

7 Ağustos 2014 Perşembe

Ürün Deneyimi: Urban Revolt Power Bank

Akıllı telefonlar hayatımıza çok fazla dahil oldu. Kime sorsan şikayet ediyor ama kimsenin elinden bırakmaya da niyeti de yok :o Bir yandan da ciddi bir batarya problemi var, herkes gittiği mekanda şarj aletinin yanına yamacına oturuyor, hatta oturacağı mekanı buna göre seçenler var :). Araçta, evde, işte, çantada ayrı şarj aletleri taşımak gerekiyor. Ama nedense hep batarya bitiyor.

Ben de bir süredir ufak şarj depolarından arıyordum ki D&Rlarda buldum. Benim için ufak olması ve en azından bir tam şarj depolaması yeterliydi. Ufak ve de renklisini bulunca kaçırmadım. 

Kutunun içeriği bu kadar, çantam ne kadar küçük de olsa bir şekilde sığdırmayı başarıyorum. Kısa bir de kullanım kılavuzu var ama ne yazık ki cihazı kullanmak için dahi olmaya gerek olmasa da kılavuz kesinlikle yetersiz. Daha önceki işimde elektrikli cihazların kullanım kılavuzlarıyla bayağı bir haşır neşirdim, oradan biliyorum. Ayrıca cihazın şarjıyla ile ilgili ufak bir bilgi atlanmış.Tamam, ufak olması çok güzel ama cihazın kendisi çok geç şarj oluyor. Telefon muhtemelen daha hızlı şarj oluyordur. Bunun yanı sıra kılavuza şarj ışığının tam dolu olunca mavi olduğunu da ekleyebilirlerdi. O kaadaar uzun bir şarj süresi var ki insan emin olamıyor. Ayrıca teknik bilgilerine göre bir iphone'u en az bir kere şarj edebilmesi lazım ama benimkini tam dolu olsa da en fazla %70e kadar şarj edebildi. Evden zaten %100 şarjla çıkmaya çalışan bir insan olarak bu çoğu zaman bana yetiyor ama tam olarak performans gösterebilrseydi, çok daha iyi olurdu. Sonuç olarak sadece az yer kaplamasını ve rengini sevdim. Bunlar bana yeter diyorsanız, alın :) Birkaç kere şarj etsin, boyutu, rengi önemli değil diyorsanız piyasada mevcut diğer power bank markalarını incelemenizi tavsiye ederim. 


Share this article with your friends.

15 yorum:

 1. Bende daha bugün aldım , klavuzda yeterli bilgi bulamamıştım , güzel yazı olmuş teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Bugün aldim ve şarja koydum 3-4 saat gecti hala bekliyorum başında ve aklima sorular gelmeye başlamıştı araştırayım bir dedim ve şu an içim rahatladı teşekkür ederim!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı şeyleri ben de yaşamıştım :) güle güle kullanın!

   Sevgiler.

   Sil
 3. Şarja taktiktan sonra kırmızı ışığının belli bir sure sonra sönmesi normal mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şarj oldu demek oluyor o, denediniz mi cihazınızı şarj edebiliyor mu?

   Sil
 4. Şarja taktiktan sonra kırmızı ışığının belli bir sure sonra sönmesi normal mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet. normal bence. ama ben de maviye dönüyordu.

   Sil
 5. Bilgisayarınız yada laptopunuz kendini beklemeye aldığından elektirik tasarrufu moduna dönecektir, o sırada şarjla ilgili bir işlem yapmayacağından, ışık söner. Bu arada mavi ışık açıklaması içinde teşekkürler.

  YanıtlaSil
 6. Bende de powerbank var ama kirmizi isigi hiç sonmuyor sarja taktiğin zaman yanıp dönüyor ama çıkardığım zaman hiç sonmuyor ve üstelik telefonumu sarj etmiyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bir sorun var demektir. aldığını yerle görüşün bence.

   Sil
 7. Ben dün aldım sarja taktım dün akşam 18.00da sabah oldu yinede kalktigimda kırmızı ışık yaniyodu hiç dinlemişti prizdeken normal mi acaba

  YanıtlaSil
 8. Bende dün aldım 18.00da sabah oldu yinede kırmızı ışığı dönmemiş prizdeken prizden çekince sondu normal mi acaba

  YanıtlaSil
 9. Bende dün aldım 18.00da sabah oldu yinede kırmızı ışığı dönmemiş prizdeken prizden çekince sondu normal mi acaba

  YanıtlaSil