Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

12 Ağustos 2014 Salı

Trend Raporu: Silver

Moda dünyası böyle bir şey, birbiriyle alakasız detaylar trend haline gelebiliyor. Bakınız bir önceki trend raporu yazısı:)

Ortaokul ve lise yıllarımda tam bir gümüş severdim. Altın rengi hiç bir şeye tahammül edemezdim ve, tüm aksesuarlarım gümüştendi. O dönem yaşıtlarımın hepsi de öyleydi, sanırım bunda annelerimizin altın takmamız yönündeki telkinleri oldukça etkiliydi :o Sonra aradan yıllar geçti, hala altın takıya ifrit olsam da altın detaylar da gözümde en az gümüş kadar popüler hale geldi, hatta kimi zaman öne bile geçti. Ancak son günlerde gümüş aksesuarlardan gözümü alamadığımn, aksesuar kutularını katıştırdığım doğrudur :) Sonuç olarak uzay çağını hatırlatan detaylar sizi bekler.


Chanel'in kullandığı istiridye detayları hatırlamayan var mı? Onun da etkisiyle istiridye çantalar, yüzükler ve gümüş detaylar oldukça fazla:)
Bazı kolajları hazırlarken gidip gelip aynı parçalara takıldığım, sonra unuttuğuım, sonra da gidip sepete eklediğimi bu görselle keşfetmiş oldum. Yakın zamanda görürsünüz muhtemelen, hangisi olduğunu:)


Gelelim ben nasıl gümüş detayları kullanırım sorusunun cevabına: Onlarca yolu var tabii ki ama ben biraz salaş kıyafet seçimleriyle ton sür ton giyinip, aksesuarlarımı gümüş rengi seçerdim. Ton sür ton giyinmeyi çok sevdiğimi söylemiş miydim? Biraz kolay yola kaçmak gibi gelse de detaylar beni heyecanlandırıyor. :) Başka nasıl giyilebilir, turkuazla altın ne kadar çok yakışsa da gümüş detaylarla da oldukça hoş olabilir. Tamamen beyaz giyinp gümüşle beraber de kombinlenebilir:) Yeter ki siz giyindiklerinizle mutlu olun, kendinizi iyi hissedin, gerisi gelecektir. 

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder