Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

3 Ağustos 2014 Pazar

Trend Raporu: Neutral

Yazla beraber gelen ama bu sefer sonbaharda da vazgeçilmezim olacak bir trend bu, naturel renkler, ahşabın dokusu, hasır çantalar, kısacası doğadan gelen, onmu hatırlatan ne varsa. Hasır çanta ne kadar yaz demekse benim için, sonbahar da demek. Dökülmeye başlayan yapraklarla muhteşem uyum demek.


Ahşap telefon kapları, ev aksesuarları, aksesuarlar, topuklar... Aksesuarlar ve topuklar bence bu trendin en güzel kısmı. Ev dekorasyonunda da ahşap dokunun ve doğal tonların kattığı o soft, samimi hava bence hiç bir şey de yok. Evet, evinin büyük bir kısmı bembeyaz olan biri söylüyor bunu. 


Bu yaz gözümü clutchlardan alamıyorum, onlarda da kullanılan o ahşap doku, o hasır detaylar. Çok seviyorum hepsini. Şimdi gidip dolaba bakmalı, geçen yaz detoksunda giden hasır çantalara, ahşap kolyelere keşke demeli. Nerde benim ahşap boncuklardan olan çantam, hemen onu kullanmalı. 


Dekorasyon da ufak detaylarla evin görünümünü zenginleştirmek, hareket katmak çok önemli. Mobilya denen düz bir şey; koltuk, masa, sandalye, o kadar. Tüm bunlar aksesuarlarla birleştiğinde eve o sıcak havayı veriyor. Yine de ne olursa olsun, evi yuva yapan içindeki insanlar, bunu unutmamalı.

Gelelim bu trendi nasıl uygulardım sorusunun cevabına; çantamda ahşap doku olsun mesela saplarında, topuklarım doğal tonlara uygun olsun, aksesuarlarımla beraber yüzüme de varla yok arasında bir renk verdim mi , işte hazırım! 
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder