Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

25 Ağustos 2014 Pazartesi

Trend Raporu: En Güzel Buklet Çantalar

Çanta sevdamı bilmeyenlere son çağrım olsun bu, çanta değiştirmekten yorulmuyor musun ya da nasıl yorulmuyorsun diyenlere. Yoruluyorum evet, bazen çok sıkılıyorum, her çantanın içinde bir eşya unutmaktan sonra acaba hangisinde kaldı diye aratmaktan. Ama seviyorum! En güzel aksesuarım her zaman çantam olmuştur benim.

Bu yaz aslında yıllardan beri sevdiğim, modellerine bakıp bakıp iç geçirdiğim, bir türlü karar veremediğim buklet çantalara göz atalım istedim. Bakalım hangi markalar neler yapmışlar, en çok sevdiğim, sevileceğini düşündüğüm hangisi olmuş?

Buklet çantaların en büyük özelliği ve güzelliği gün içinde rahatlıkla kullanılabilir olmaları. Torba gibi olmaları sayesinde dışarıda koştururken, açıp kapatırken çok büyük kolaylık sağlıyor. Aşağıdaki modellerin hepsi zarif, gündelik hayatınızı güzelleştirecek modellerden. Bunlar arasında her ne kadar yeşil çanta almayacağım desem de en çok yeşil olanı sevdim, Bir Zagliani Phyton Ada buklet çanta. Ondan sonra son sıradaki siyah Alexander Wang...


Aslında aklımda olan buklet çanta Manastır kardeşlerin geçen sezon için hazırladıkları bebe mavisi buklet çanta, ya da Misela'nın pudrasıydı. Yani yine pastel renklerdeydi ama yeni sezona hazırlık moduna girdim sanırım, ondan ister istemez kışa dönük renklere takıldım.

Bu listede ilk sıradaki parlament gözüme takıldı, yine Alexander Wang imzası taşıyor. Farklı model arayanlar için iyi bir seçenek olabilir, gözümün önüne ne looklar geliyor anlatamam!Desenli buklet çantaları pek sevemesem de buradakilerin hoşuma gittiği itiraf etmek zorundayım! Son sıradaki floran desen Topshop...Ancak burada ben ben ortadaki Jesslyn Blake deri buklet çantaya takılmış durumdayım. Sadeliğiyle göz dolduran bir dokusu var.


Benim seçtiklerim bunlar, peki sen en çok hangisini beğendin? Ya da en başa dönelim benim gibi bir çantasever misin:) 


Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. çanta severim ama kesinlikle bir çantakolik değilim... :))

    YanıtlaSil