Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

13 Ağustos 2014 Çarşamba

Stil: Uçuşan Tunikler

Ben öyle çok pembe detaylara boğulan biri değilim. Yani evet güzel bir renk ama, pembe olsun diye delirmiyorum öyle:) Ama nasıl olduysa bir gün pespembe olmuşum:o Var bir mutluluk sebebi demek :)


Tunik pantolon giymek biraz forma gibi oldu sanırım, belki de bu yüzden o tunikleri hareketlendirecek detaylar ortaya koymaya çalışıyorlar, iyi de oluyor. Ben çok memnunum, bu da görür görmez beğendiğim tuniklerden :)


İki parça ve uçuş uçuş olması biraz handikap aslında ama olsun, ben o çizgilerin üstünden akan çiçeklere vuruldum. Bana böyle detaylarla gelin.
Şuraya ben poz verirken deli gibi oradan oraya koşturan bir afacan koyalım, eşim nasıl çekeceğini şaşırsın, ben de arkamı dönsem bile gözümü ondan ayırmayayım. Ne de olsa annelerin bir gözü hep arkadadır, değil mi? ;) Günün hatırası olsun bu da. 
Rüzgarlı bir günde, çok uçuşmasın diye çabalamak bir yana bir de uçuş uçuş olup insanı çocukluğuna döndüren bir yanı var bu tuniğin. Kendimi zor tuttum etrafımda dönmemek için. Çocukken hepimiz prensestik, babamızın prensesi, annemizin prensesi. Şimdi anne oldum ve bu satırları yazarken bana afacanlık yapan, yaramazlık yaptığının bilincinde biri var. Büyüdüm mü o kadar ben? Prenses değil miyim artık?


Allah o minik eli ve sahibini benden ayırmasın inşallah. Amin.Tunik: Sefamerve / Şal: No Name / Pantolon: M&S / Çanta:Armani Jeans / Babet: Bambi 

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder