Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

17 Ağustos 2014 Pazar

Stil: Sarımtırak!

Geçen yaz arkadaşım Feyza'nın butiği Ünlü Butik'ten aldığım tuniği çok severek giydiğim tuniği dolabın derinliklerinden çıkardım kendimi pek bir limoni hisettiğim hemen, hemen evden çıkalım dediğim bir günde giyindim.Sarımtırak kelimesi sanki zaten işler tam yolunda değilmiş ama idare edermiş, iyiye dönükmüş gibi şeyler çağrıştırıyor zihnimde:) Halbuki çok severim bu rengi. Belli oluyor di mi:)

Fotoğraflarda hiç edit yok, olduğu gibi. Hiç değiştirmek istemedim, hani belki biraz detaylar belirginleştirilse iyi olurdu ama içimden gelmiyor. Tatilimiz bitti ve eşim işine geri döndü, şimdi kim çekecek benim fotoğraflarımı sorarım size. Üstelik şimdiden beni soğuk havaların telaşı sardı. Ahmet Eymen'i salıyorduk ve çekiyorduk fotoğrafları. O da alışmıştı zaten, poz vermeye bile başladı. Kış geldiğinde ne yaparım, nasıl çözüm bulurum, kapalı havalar için acil çözüm aranıyor :o


Ahmet Eymen'i salmışız yine, yavrum da kendine oyun bulmuş:) İletişim kurabilmek çok güzel, artık anlıyor ve biraz da kendini anlatıyor ya bayılıyorum o haline. Ancak korkuları da öğreniyor beraberinde, mesela arı korkusuyla tanıştı. Hep benim yüzümden:/


Her neyse fotoğraflara geri dönelim. Eşim de o gün sarımtırak olduğumu farketmiş olacak ki bir çoğunda yüzümü kesmiş :o Böylesi çok daha güzel sanki. Bu arada fotoğrafları kendinizinmiş gibi yayınlamanın suç olduğunu, hırsızlık olduğunu ve kul hakkına girmek olduğu biliyorsunuz değil mi? Bugüne kadar sadece alan kişiye fotoğrafımı silin demekle yetindim, onlar da düz duvar oldular, sessiz kaldılar, silmediler. Bundan sonra gerekenleri yapacağım, bilginiz olsun.                                                                                                        


Şu klipslere bayılmayan var mı? Sırf bu yüzden bir çanta gözüme güzel görünüp, dolabıma girebilir. 


Ufak eklem yerleriine takılan yüzüklere de bayılıyorum ama bir türlü kendime yakıştıramıyorum, nasıl olmuşsa o gün takmışım :)
Neyse ki o gün Kahve Diyarı Semerkand'a uğrayıp güzel bir kahvaltı yapıp üstüne de biraz kahve  keyfi yapmışım da sarımtıraklığım yerini huzura bırakmış. Kahvaltı önemli ne de olsa:)

Kahve Diyarı gibi çeşit çeşit kahve içebileceğim, leyif yapabileceğim, hatta istersem gidip yazı yazabileceğim kadar huzurlu mekanları çok seviyorum ama bir nokta daha var ki Ahmet'i nasıl oyalasam gibi bir derdim olmuyor orada.


Çok uzun ve bol fotoğraflı bir yazı oldu, yazmadığım iki günü telafi etmişimdir sanırım :)

Şal: İpekevi / Tunik: Ünlü Butik / Çanta: Twist / Babet: Nottis-Trendyol / Yüzük ve Kolye: Trendsum Butik / Gözlük/ H&M 

Share this article with your friends.

1 yorum: