Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

2 Ağustos 2014 Cumartesi

Stil: Mor ve Yeşil Uyumu Pek Sevilir!

Yine üstümde forma olmaya aday, utanmasam neredeyse her gün giyineceğim bir tunikle karşınızdayım. Yaz için böylesine rahat bir seçenek olmamalıydı, rengiyle böyle vazgeçilmez olmamalıydı, kullanmadığım eşarplara bakarken, ben bu tunikle hepsini de kullanırım, olur, çok da güzel olur dedirtmemeliydi.


Acaba bu kadar sevmemin nedeni Gönül Ayyıldız'ın olması olabilir mi? Tabii ki öyle! Bazı insanları o kadar çok seversiniz ki ellerinden çıkan her şeyi de seversiniz. Gönül de benim için öyle. Bundan bağımsız olarak da yaptıklarını beğeniyorum. Ne zaman yeni ürün yayınlasa bundan da mı alsam diyorum. 


Geçen yaz Twist'ten aldığım çanta hayatımın sonuna kadar dolabımda yer alacak sanırım. Buna uygun bir şal olmalı mutlaka derken kocca İstanbul'da bulamamıştım da Bursa gezimizde İpekevi'nden almıştım.    


Bu kadar mı ton tutar :o Bu ikisini siyahla, beyazla dolabımda ne kadar renk varsa hepsiyle giyinebilirim ama yine de en çok lilaya yakıştı sanki. 


Bu da mutluluğumun belgesi. İnsan sevdiği, içinde kendini rahat hissettiği kıyafetlerle mutlu olmaz mı? İşte ben bu mutluluğu seviyorum.


Yalnız bu çantanın tek ama büyük sorunu klipsleriydi, her elime aldığımda klipsleri yerinden çıkıyordu. Tüm gün suratım asık dolaşmama sebep oluyordu. Uzun uğraşlardan, defalarca japon yapıştırısı kullanmamdan sonra nihayet kıvama geldi. 

.

Bu fotoğraflara her baktığımda gülümsüyorum, güzel bir günün hatırası var içlerinde. O gün Ahmet Eymen'in sürekli kadraja girip birbirinden komik pozlar vermesi, kardeşlerimle bize huzur veren bir mekana gidip, dualarımızı etmemiz, Ramazan'ın ilk günü... İnsan iki sene boyunca oruçtan muaf olunca Ramazan'ın değerini daha iyi anlıyor. Geçti bitti güzelim ay. Seneye yine kavuşmak, kavuşmaktan öte layıkıyla yaşama duası kaldı dilimizde. 


Şal: İpekevi / Tunik: Gönül Ayyıldız/ Pantolon: M&S / Babet: Nottis / Çanta: Twist / Kolye: Accessorize
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. mor ve sarı, mor ve yeşil böyle zıt renkleri beraber kullanmayı pek severim. gönül ayyıldızı bilmiyordum bi bakayım ben de madem bu kdr memnunsun ;)

    YanıtlaSil
  2. renkler cidden çok güzel uymuş... :)

    YanıtlaSil